UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Популюс & Традиції На Львівщині заборонили термін "Велика вітчизняна війна"
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

На Львівщині заборонили термін "Велика вітчизняна війна"

25 травня 2010 року сесія Львівської обласної ради ухвалила рішення про щорічне відзначення на території області 8-9 травня Днів пам’яті жертв Другої світової війни, повідомляє прес-служюа ВО "Свобода".

Облрада ухвалила доручити Львівській облдержадміністрації розробити та затвердити заходи з відзначення цих днів, передбачивши поминальні та скорботні заходи з вшанування українців, які стали жертвами німецько-фашистського і московсько-комуністичного тоталітарних режимів.


Янукович з Мєдвєдєвим жують перед народом однакові цікерки (ВІДЕО) і носять однакові стрічечки

Фото з community.livejournal.com

Фото з dni.ru

Президент Білорусі Лукашенко, на відміну від свого українського колеги Януковича, на зустріч з російським президентом Мєдвєдєвим одягнув на лацкан піджака стрічку кольорів національного прапора своєї країни. Янукович же, як істинний президент малоросії блискуче виконав свою роль - ніяких жовто-блакитних кольорів.

Фрагмент світлини з partyofregions.org.ua

Янукович заручився підтримкою невідомих, ряжених у форму, яка у деяких дуже схожа на російську? Фрагмент світлини з partyofregions.org.ua

Також рада ухвалила не вживати термін „Велика вітчизняна війна" як такий, що не відповідає українській історичній реальності, а також передбачити заходи з висвітлення повної та об‘єктивної історії збройного національно-визвольного руху українців у 40-50-х роках XX ст. та вшанування учасників руху під час відзначення Днів пам‘яті Другої світової війни.

Депутати звернуться до Генпрокуратури України з проханням вжити дієвих заходів з недопущення використання прапорів і символіки неіснуючої країни СРСР та інших тоталітарних держав та звернуться до обласних рад України з пропозицією прийняття аналогічних рішень.

За ухвалу проголосували 62 депутати. 

Джерело: svoboda.org.ua, 25 травня 2010

Висловити думку в Форумі

Публікації  на тему:

Дивіться:

Факти і міфи про те, хто творив славу Чорноморців

Дивіться:

Опля! ПроФФесор-президент!
Фрагмент світлини з partyofregions.org.ua

Янукович опирається на об'єднання неназваних козаків