UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Глава проросійської церкви не хоче бачити День незалежності України...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Глава проросійської церкви не хоче бачити День незалежності України

Керівник УПЦ Московського патріархату митрополит Володимир (справжнє ім’я - Віктор Маркіянович Сабодан) не братиме участі в заходах з нагоди Дня незалежності України.

Таке рішення прес-служба УПЦ Московського патріархату пояснює поїздкою митрополита на Святу гору Афон, що запланована на 20-25 серпня, повідомляє російське видання "Интерфакс". 

Предстоятель УПЦ «Блаженнійший Митрополит Київський і всія України» обирається у Москві, очолюваним Московським патріархом, Архієрейським Собором, із числа, затверджених Московським же патріархом, кандидатів, і ним же – Московським патріархом – затверджується на посаду.

Як повідомив заступник прес-секретаря церкви Московського патріархату Сергій Кондратенко, слова якого наводить у четвер український випуск газети „КомерсантЪ”, - у минулому році Глава Української православної церкви також відмовився бути присутнім на подібному заході. Тоді замість нього приїхав управляючий справами митрополії архієпископ Митрофан.


Іконою царя Миколи Другого і комуно-прогресивно-соціалістичнтими прапорами мітингують у центрі Дніпропетровська (rfe)


Яка із церков канонічна?

"Это вообще сомнительная затея секретариата президента - собирать представителей Церкви и раскольников", - каже С.Кондратенко.

Цікаво, як оцінить такий рівень поваги до себе і до святкування незалежності України президент В. Ющенко?

Як відомо, святкування почнеться 24 серпня з молитви в Софійському соборі Києва за участі президента Віктора Ющенка, прем'єр-міністра Віктора Януковича і глави Верховної Ради Олександра Мороза.

Передбачається, що молитва за Україну в Софійському соборі буде проходити за участі керівників християнських церков, що входять до Всеукраїнської ради церков, і релігійних організацій.

За словами радника президента Маркіяна Лубківського, така молитва не є спільним літургійним заходом, і присутність представників різних церков у Софійському соборі, а також проголошення молитви за Україну не є порушенням релігійних канонів.

За матеріалами Интерфакс і Кореспондент, 17 серпня 2006 

Висловити думку у Форумі

Споріднені публікації: