UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Між Керчю і Феодосією почалася висадка російського десанту
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Між Керчю і Феодосією почалася висадка російського десанту

У Криму почалися командно-штабні навчання Чорноморського флоту РФ. Як і минулого року, проходять вони на єдиному в Криму десантному висадочном полігоні між Керчю і Феодосією.

  

Російський морський десант (Фото з сайту nevy.ru)

Як повідомляє Інтернет-видання lenta.ru, з посиланням на прес-службу ЧМФ "Коммерсанту-Україна", керує маневрами командуючий ВМФ Росії Володимир Масорін.

Згідно міжнародним домовленостям, російська сторона погодила з Військово-морськими силами України проведення навчань, тобто одержала дозвіл на використання полігонів у вказані дні.

Тактичні навчання допускають можливість висадки десанту на необладнане узбережжя. Безпосереднє виконання операції по висадці десанту проходитиме протягом двох днів: 18 серпня – пробне виконання, 19 серпня – під спостереженням головнокомандуючого ВМФ Росії. У навчаннях братимуть участь три великі десантні кораблі ("Азов", "Николай Фильчинков" і "Саратов"), сторожовий корабель "Пытливый", гелікоптер, а також рятувальні буксири і катери.

Програма маневрів включає заходи щодо планування і практичного застосування сил при виникненні гуманітарних, екологічних і техногенних катастроф, а також по відпрацюванню антитерористичних дій у зоні відповідальності флоту.

Джерело: lenta.ru, 15 серпня 2006

Висловити думку у Форумі

Споріднені публікації: