UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Росія одурює світову спільноту?
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Росія одурює світову спільноту?

Російська сторона двічі повідомляла світове співтовариство, що всі об'єкти гідрографії передані Україні, і вона відповідає за безпеку судноплавства біля своїх берегів. У той же час дії співробітників служби гідрографії міністерства транспорту України по взяттю під контроль маяка в Ялті, 13 січня 2006 р. ВМФ РФ об’явив захопленням, провокацією, недружнім актом і попередив Україну про його небезпечні наслідки, передає РИА Новости.
 
       Ялтинський маяк. Фото з сайту travel.org.ua

Про це заявив помічник головкому ВМФ капітан 1-го рангу І. Дигало. За його словами, "Дії по захопленню Ялтинського маяка під різними приводами слід класифікувати як чисту провокацію".

"Щодо захоплення Ялтинського маяка представниками служби гідрографії України під приводом ревізії об'єктів Чорноморського флоту Росії або ж під приводом рішення судових інстанцій України, відзначаю, що ці приводи не витримують ніякої критики", підкреслив він.

Оригінальний текст російської заяви, де сказано буквально наступне: "Командування ЧФ РФ вимагає від української сторони припинити протиправні дії відносно маяка в Ялті".

За даними керівництва Севастопольського району держгідрографії, судові тяжби за позовом Генеральної прокуратури України до Міністерства оборони Росії про визнання незаконним утримання Чорноморським флотом 77 об'єктів гідрографії в Севастопольській зоні і 22 на узбережжі Криму продовжується вже більше трьох років. В результаті всі вироки були винесені на користь української сторони, проте дотепер Міністерство оборони РФ жодне з рішень до сьогоднішнього дня не виконало.

За повідомленням того ж ВМФ РФ, Росія посилила охорону усіх маяків на Чорному морі.

Практично ж зараз це відбувається наступним чином: Загони російської морської піхоти таємно проникають на територію України і займають українські об'єкти гідрографії.

Так підрозділ у кількості близько 20 чоловік з полку морської піхоти, що дислокується в Севастополі, здійснив бойовий рейд по українській території, метою якого було узяття під контроль стратегічного об'єкту - маяка у Генічеську Херсонської області.

Черговий маяк взятий! Що далі на черзі – залізничні станції чи аеропорти?...

Цікаве ще й таке:

Російський Газпром вирішив продавати газ ($ /1 тис. кубометрів): Вірменії по 56; Азербайджану і Грузії по 110; УКРАЇНІ – ПО 230 !!!

Незважаючи на те, що російський газ Україна транспортує через себе в Європу, Газпром дорожче ніж Україні не дає газ жодній сусідній європейській державі. То хто ж є Росія для України?!...

Від Редакції: Конституція України не передбачає розміщення на території української держави яких-небудь іноземних військових баз. Тоді, що означає перебування на українській території Чорноморського флоту Росії? 

А відповідь проста, і її в один голос проголошують усі російські ЗМІ, які стверджують,що все чим розпоряджається у Криму російський флот, належить чи-то Росії, чи-то перебуває у її ж - Росії, законній оренді. У тому числі і маяки, стосовно яких україно-російський договір від 1997 року,  передбачає можливість урегулювання додатковою угодою. Однак ця угода обома сторонами так і не була підписана. Тобто, російська сторона привласнила собі ці об'єкти незаконно, хоча ще у 1998 році  офіційно від них відмовилася, заявивши, що всі навігаційно-гідрографічні об'єкти колишніх країн СРСР передані в їхню власність і що російська сторона не несе відповідальності за безпеку мореплавства. ВЕРХ КРЕМЛІВСЬКОЇ КАЗУІСТИКИ!

За матеріалами РИА Новости

Висловити думку у Форумі

Посилання на тему:

Споріднені публікації:

Інші публікації рубрики „Чудасії”