UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Факти & Міфи Російські ЗМІ вийшли на тропу війни?
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Російські ЗМІ вийшли на тропу війни?

Російські медіа коментують прагнення України вступити у Євросоюз та НАТО зображеннями гітлерівських солдат та емблемою НАТО на тлі державного прапора України.

Так популярний російський інформаційний ресурс Lenta.ru на сторінці присвяченій цій події почав напружено трудитися, міняючи картинки минулої війни – одну страшніше другої.

Спочатку під анонсом про Україну та Ющенка з’явився плакат із зображенням пікіруючого фашистського мессершмідта та написом „ДЕНЬ КОГДА НАЧАЛАСЬ ВОЙНА”, з гіперпосиланням на сторінку з жахаючим змістом та фотографіями. Через деякий час, на тому ж місці з’явився відомий плакат „ВЕЛИКАЯ ОТЕЧЕСТВЕННАЯ”, з посиланням на публікацію із не менш загрозливим змістом та страшними фотографіями. Далі, подібним же чином, з'явився плакат "НИ ШАГУ НАЗАД", з відповідними же гіперпосиланням та змістом

З короткими проміжками, цей погрозливий калейдоскоп працює безупинно.

Чи не продовження це кампанії зі скандально відомим відеокліпом Йосипа Кобзона "Если не будет гражданской войны"?

NB: Якого змісту публікаціями та фотографіями слід коментувати українським ЗМІ прагнення Росії мати особливі стосунки з ведучими країнами світу: головувати у Великій Вісімці, вступити в АСЕАН, і укріплювати свої стосунки з НАТО, вже маючи їх формат, що набагато вищий ніж має Україна?

Нотував Довкола, 21 квітня 2005

Висловити думку у Форумі

Споріднені матеріали: