UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Навколо геральдики Російські «патріоти» додумалися на День Перемоги обвішати весь...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Російські «патріоти» додумалися на День Перемоги обвішати весь Крим прапорами армії генерала Власова

У Криму сьогодні стартувала акція «У кожному вікні – російський прапор». Акція, присвячена 63-м роковинам Перемоги у Великій Вітчизняній війні, проводиться організаціями російських співвітчизників, які входять в громадське об'єднання «Російська співдружність», повідомляє Обком, з посиланням на видання Корреспондент. 
Кадр з кінохроніки ІІ світової війни на youtube  
«У кожному вікні - власівський біло-синьо-червоний прапор!» - саме так у німеччині вітали генерало Власова, - зверніть увагу вивішений у вікні будинку російський триколор (Див кадри з кінохроніки ІІ світової війни на youtube).
Парад РОА генерала Власова
Спільний парад Російської визвольної армії генерала Власова і німецько-фашистської армії (Відео на rutube.ru).
Прапор Перемоги
Червоний Прапор Перемоги над Рейхстагом піднімали українці Петро Щербина та Олексій Берест (Див. Україна Молода)
 

В ході акції будуть роздаватися російські триколори. Кримчан закликають одержані прапори вивісити з вікон і балконів у день Перемоги. Крім прапорів, людям також роздають георгіївські стрічки.

Як повідомила керівник окружної ради «Російської співдружності» по Криму Надія Полякова, прапори шили вручну активісти організацій.

Дотепер пошито близько 5 тисяч російських прапорів, але це не межа.

Акція «У кожному вікні – російський прапор» сьогодні стартувала в Сімферополі і пройде ще у 8-ми містах Криму: Алушті, Бахчисараї, Євпаторії, Керчі, Саках, Севастополі, Феодосії і Ялті.

«У кожному місті ця акція проходитиме того дня, що пов'язаний з якоюсь знаменною датою. Завершальна акція пройде в Севастополі – під час святкування 225-річчя міста. Найбільше прапорів мають роздати у Севастополі – звідти найбільше телефонують і просять (прапори)», - сказала Полякова.

Організатори вирішили зробити акцію «”У кожному вікні – російський прапор» щорічною.

NB

Отже своє фашистське нутро «російські патріоти Криму» проявили як ніколи… Адже відомо, що під згаданим триколором, який зараз є державним прапором РФ, у Велику Вітчизняну війну воювала не переможна Червона Армія, а прогітлерівська Російська визвольна армія генерала Власова (РОА). Під цим прапором (Відомий факт!), зокрема, проходив парад 1-ї Гвардійської бригади РОА у Пскові 22.07.1943 р. Те, що червоному прапору Радянської Армії протистояв прапор російський, московські історики замовчують і, навіть, намагаються спростовувати.

Джерело: Обком, 7 травня 2008

Висловити думку у Форумі

Дивіться: Звідки взявся у Росії прапор

Дивіться також:

Чудасія:
  • В Росії відтворюється піонерія, - у ній все буде по-звірячому

  • ШОК!!!

    "Русскіє казакі" на честь Дня Росії демонструють силу, крокуючи маршем по вулицях українського Криму під чорно-жовто-білим прапором Російської імперії і державними російськими біло-синьо-червоними триколорами. Фото з сайту "Крымское казачество"