UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Навколо геральдики Севастопольський завод відмовився виготовити пам’ятну дошку на...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Севастопольський завод відмовився виготовити пам’ятну дошку на честь 90-річчя підняття українського прапора

Керівництво 54 заводу Чорноморського флоту Росії (Севастополь) відмовилося від виконання замовлення по виготовленню пам'ятної дошки, яку українські власті мають намір відкрити 7 травня на Графській пристані «на честь 90-річчя підняття українського прапора на кораблях і у військових частинах».

 
Графська пристань (Фото з gostyam.sebastopol.ua)

Російське видання "Новый регион", яке опублікувало про це повідомлення, вказує, що, таким чином, „Севастопольский завод відмовився робити пам'ятник для українського флота".

За даними видання, завод ЧФ повинен був відлити дошку, яку планується встановити на Графській пристані.

Проте згодом керівництво заводу відмовилося від виконання замовлення, «навіть не дивлячись на те, що кошти на рахунок підприємства вже були перераховані».

Пам'ятний знак на Графській пристані у Севастополі планується встановити 7 травня об 11:00, відповідно до указу Віктора Ющенка.

Як повідомляється, раніше представники партій ПСПУ (Н.Вітренко) і «Русский блок» (діюча в Україні, проросійська організація) заявили, що меморіальна табличка встановлюється незаконно, оскільки міська рада не дала відповідного дозволу.

Депутати міськради мають намір обговорити інцидент з планами міської адміністрації і ВМС України по відкриттю таблички на позачерговій сесії.


ШОК!!!

"Русскіє казакі" на честь Дня Росії демонструють силу, крокуючи маршем по вулицях українського Криму під чорно-жовто-білим прапором Російської імперії і державними російськими біло-синьо-червоними триколорами. Фото з сайту "Крымское казачество"

У той же час, кримські комуністи закликали залишити навіки в Україні кораблі на яких майорять тільки російські прапори. Йдеться про російський Чорноморський флот, на кораблях якого, нехтуючи морським кодексом і традиціями, прапори країни перебування - українські прапори не вивішуються.

Народний депутат, перший секретар кримського рескому Компартії Л.Грач на першотравневій сходці оголосив про початок збору підписів проти виведення Чорноморського флоту РФ із Севастополя. „Якщо вони (влада України – Ред.) доб'ються того, що Чорноморський флот перебазується до Новоросійська (Російський порт – Ред.), то це стане зрадою нас, слов'ян, здача східно-слов'янських, християнських позицій на користь чужої нашому духу ворожої євол-атлантичної цивілізації”, заявив лідер кримських комуністів. Про це можна прочитати на його персональном сайті, що так і називається „Леонид Грач — лидер крымских коммунистов”.

За матеріалами: nr2.ru і grach.crimea.com 30 квітня 2008 

Висловити думку у Форумі

Дивіться також: