UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Навколо геральдики Російське банд-формування показово знищило Герб України
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Російське банд-формування показово знищило Герб України

Євразійський союз молоді заявляє про здійснення акту паплюження державних символів України на горі Говерла, повідомояє Українська правда. 

"Силами окремого гірського підрозділу ЄСМ на горі Говерла спиляно й спаплюжено символ окупації України – Тризуб", - йдеться на сайті організації.

"Знищено гранітну дошку української сектантської церкви. Розбито гранітний пам'ятний знак, присвячений т.зв. "конституції України", - додається в повідомленні.

У ході засідання президії Київської міської ради було підтримано пропозицію про перейменування вулиці Січневого повстання на вулицю Івана Мазепи. Як повідомили УНІАН у прес-службі Київради, про це журналістам повідомив заступник Київського міського голови – секретар Київради Олесь ДОВГИЙ.


         

Фото з сайту організації

"Замість символу українських коллаборантів жовто-блакитного прапора над горою піднято прапор Євразійського Союзу Молоді. Гора Говерла перейменована на пік Сталіна", - заявляють члени організації.

"Цим безпрецедентним актом євразійського ентузіазму ЄСМ заявляє, що час т.зв. "незалежної України" закінчується. Замість потворного лімітрофного утворення ми побудуємо Велику Україну в складі Євразійської Імперії", - йдеться на сайті.

Також союз попереджає, що у випадку призначення прем'єр-міністром Юлії Тимошенко вони не зможуть "зупинити своїх українських активістів від превентивних акцій прямої дії проти т.зв. керівництва цієї псевдокраїни".

Євразійський союз молоді - російська молодіжна політична організація. Створена в 2005 році як молодіжна структура в рамках Міжнародного Євразійського Руху, очолюваного філософом і геополітиком Олександром Дугіним.

Як відомо, влітку 2006 року Дугін був оголошений персоною нон-грата в Україні, після чого Росія у відповідь заборонила в'їзд на свою територію Петру Порошенку і Миколі Жулинському.

Пізніше сторони домовилися зняти накладені заборони і надалі утриматися від подібних заходів.

Джерело: pravda.com.ua, 19 жовтня 2007

Висловити думку у Форумі

Споріднені публікації:

Дивіться:

Дивіться також: