UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії В Росії відтворюється піонерія, - у ній все буде по-звірячому...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

В Росії відтворюється піонерія, - у ній все буде по-звірячому

30 травня в Росії буде створена дитячо-юнацька організація «Юность России». Учасники засідання ради Всеросійського педагогічного союзу (ВПС), не приховують, що йдеться про відтворення піонерії.

Кілька десятків вчителів зібралися у Банному провулку, де розташована штаб-квартира «Единой России», щоб, як повідомляє Независимая газета, «обговорить этапы велигого пути». Член «генерального совета «Единой России» і за сумісництвом «председатель» ВПС Валєнтіна Іванова заявила, про створення вертикально організованої дитячо-юнацької структури. За її словами, головне завдання організації – «допомогти супершвидкому розвитку Російської Федерації». Виступ Іванової, як повідомляється, був цілком політкоректним і вивіреним у дрібницях. Двох теперішніх російських президентів вона назвала двічі – у першому випадку - спочатку Путіна, в другому – Мєдвєдєва.

"Дєйствующій" президент Владімір Путін. Дивіться фото з unian.net
Карикатура з worldpresscartoon.com  
Карикатура з worldpresscartoon.com

Цікавинка, - ВПС намітив зліт під назвою «Відкритий урок для президента». Про якого президента йде мова – не пояснюється (Президентів Путіна і Мєдвєдєва в Росії називають, відповідно, - "действующий" і "избранный", - Ред.).

Заступник голови держкомітету у справах молоді Дєніс Кравчєнко пообіцяв до "найяскравіших ініціатив педагогів підключити бюджетне фінансування". Як повідомляється, серед партнерів – спонсорів ВПС – «Лукойл», «Российские железные дороги» (РЖД) і РСПП.

Відмашку руху дав „избранный президент» Дмітрій Мєдвєдєв, який 6 лютого відвідав II з'їзд ВПС. Втім, тоді він посідав скромнішу посаду першого віце-прем'єра. За пару останніх місяців Мєдвєдєв отримав новий статус, а заразом виріс авторитет і патронованих ним структур.

 
Світле майбутнє нових російських піонерів ґарантоване не тільки партією влади, а й бізнес-товариством. (Фото з nt.ru)

У грудні 2007 року в Росії під егідою провладноої організації «Движение «Наши» було створено дитячий рух «Мишки» (українською перекладається, як ведмедики, - Ред..). 6 грудня більше тисячі дітей у віці від 8 до 15 років зібралися на Болотной площі, де встановлена скульптурна композиція «Дети – жэртвы пороков взрослых» роботи Міхаіла Шємякіна.

Рухом керують активісти «Движения „Наши» - студенти старших курсів педагогічних вузів. Як повідомляється, це - комісари руху. Залежно від своєї активності вони можуть просунутися по службових сходинках. Вожатий, який зумів організувати 10 «мероприятий» з дітьми, називається «медведь-шатун». Той, що об'єднав 10 дворів – «белый медведь». Вершина цієї ієрархії – «бурый медведь». «Це "мегасупермедведь", який може своїм умінням і досвідом розв'язати дитячі проблеми у конкретному місті: наприклад, організувати будівництво дитячого майданчика», - пояснюють в керівництві руху. Підшефні діти звуться «Мишутки», «Потапычи», «Топтыжки», «Михалычи» і т.п.

За матеріалами видання "Независимая газета"

04 квітня 2008

Висловити думку у Форумі

Дивіться:

Дивіться також:

ТОП-ПУБЛІКАЦІЇ: