UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії У Криму пройшла акція "В каждом окне - российский флаг!"
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

У Криму пройшла акція "В каждом окне - российский флаг!"

У Сімферополі активісти молодіжного об'єднання ”Прорыв” провели сьогодні акцію ”В каждом окне - российский флаг!”.

Учасники акції (близько 30 чоловік) роздавали перехожим російські триколори і пригощали яблуками та просили кидати огризки у відро для сміття з написом: "Для огрызков" (таким чином "проривці" натякали на першого заступника українського МЗС Володимира Огризка, який, як відомо, заявив, що Чорноморський флот Росії при використанні російських прапорів у Севастополі повинен керуватися почуттям міри). Перехожі охоче брали прапори і пригощалися яблуками.

Крім того, на одну з будівель в центрі Сімферополя, де проходила акція "В каждом окне - российский флаг!", з даху був скинутий великий російський прапор.

Публікація на тему:
 • Черноморский флот «спустил» украинский флаг (ФОТО)
 • Акція проходила під прапорами "Прорыва", прапорами Росії і транспарантами з гаслами: "Российский флаг - знамя победы!", "Россию-мать нельзя продать!", "Славянские ручьи сольются в русском море!" і ін.

  Як сказала журналістам лідер кримської організації "Прорыв" Надєжда Полякова, "Крым пророссийский" і тому "Прорыв" вирішив влаштувати "праздник российского флага", роздати прапори кримчанам і призвати вивісити їх на балконах 9 травня - в день Перемоги.

  У зверненні, яке роздавалося в ході акції "В каждом окне - российский флаг!", зокрема, мовиться: "В Крыму и Севастополе развязана война флагов. Из уст киевских чиновников уже систематически звучат возмущения по поводу большого количества российских флагов в Севастополе", у зв'язку з цим, "Прорыв" звертається до всіх кримчан напередодні Дня Перемоги зшити російські прапори і вивішувати їх з вікон і балконів.

  "С сегодняшнего дня на центральных площадях крымских городов молодежь "Прорыва" раздает российские флаги всем, желающим принять участие в акции", - мовиться у зверненні.

  Як відомо, молодіжний рух "Прорыв" очолює громадянин РФ Алєксєй Добичін. Минулого літа він був депортований із Севастополя до Москви. 

  Джерело УНИАН

  censor.net.ua, 07.05.2007

  Висловити думку у Форумі

  Споріднені публікації: