UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Все радянське росіяни вважають своїм, - взялися навіть символіку...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Все радянське росіяни вважають своїм, - взялися навіть символіку Прапора перемоги на свій лад міняти, проте не змогли

Серп і молот на Прапорі Перемоги стали законними, стверджує російська "Комсомольськая правда" 

Як повідомляється, сумнівна депутатська ініціатива прибрати з Прапора Перемоги серп і молот і замінити їх зіркою, підтримка ні у немолодого населення, ні у президента не знайшла. За твердженням КП, „Путін захистив прапор Перемоги”.

У повідомленні мовиться, що сперечатися з главою держави депутати не стали. Зібралися 25 квітня, повернули у законопроект згадку про ці «робітничо-селянські символи» і дружно проголосували. Таким чином, один з головних символів перемоги над фашизмом залишився в колишньому вигляді. І, хочеться вірити, таким і залишиться...

Джерело: Комсомольская правда, 26 квітня 2007

NB  

 Прапор Перемоги  

Прапор Перемоги над Рейхстагом

У поданні командування на присвоєння звання Героя Радянського Союзу поміж безпосередніх учасників штурму Рейхстагу і підняття прапора Перемоги значилися, окрім Єгорова і Кантарії, були прізвища і трьох українців — Петра П'ятницького, Олексія Береста і Петра Щербини. П'ятницький першим виплигнув на бруківку з будинку Гімлера і кинувся з прапором на східці Рейхстагу. Тут і «наштовхнувся» на кулю. Його тіло залишили під колоною, а прапор підхопив молодший сержант із Запоріжжя — Петро Щербина. Підхопив, аби прикріпити на колоні головного входу в Рейхстаг. І тут же заповзявся прикривати сходження на склепiння Олексія Береста, Мілетона Кантарії і Михайла Єгорова.

Встановлено, що Єгорова з Кантарією виштовхував нагору, підсаджував і тягнув на баню Рейхстагу замполіт батальйону сумчанин Олексій Берест, він слугував своєрідною драбиною, на своїх плечах підсаджуючи грузина і росіянина. Якби не Берест, то Єгоров і Кантарія самотужки не ризикнули б дiстатися даху — і не стали б героями! Благородний українець у такий спосіб, завдяки ідеологам Кремля, пробив собі дорогу в забуття!

Коли ТРИ радянські воїни прикріплювали прапор Перемоги, прикривав їхній шлях на дах Петро Щербина зі своїми бійцями. Комвідділення дістав поранення, однак не вийшов із бою, виконуючи спецзавдання. На весь світ розлетілася невдовзі фотографія: зруйнований Рейхстаг, на східцях якого стоїть група бійців. Він, 19-річний Петро Щербина з василівського села Скельки, — на першому плані, з автоматом і пов'язкою на голові. 

Висловити думку у Форумі

Дивіться: 

Цікаве: