UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Лужков заступився за російську горілку
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Лужков заступився за російську горілку

 

Мер Москви Юрій Лужков заявив, що Росії необхідно заявити про свій пріоритет на товарний знак "водка", передає "Інтерфакс".

"Основная проблема в настоящее время - это возвращение России приоритета в использовании названия "водка". Оно ничем не защищено, любой производитель может назвать водкой производимый напиток. А это наше, суверенное", - заявив Лужков на церемонії відкриття експозиції "История национальных напитков" в колишніх "Средних торговых рядах" на Червоній площі.

Лужков завірив, що влада міста боротиметься з фальсифікованими лікерогорілчаними виробами. "Мы стараемся и будем продолжать дальше решать проблему с фальсификатами и защищать наше население от "паленой" водки", - сказав мер.

Лужков також відзначив, що "Смирнов, известный производитель водки, покинул страну, и до сих пор мы не можем вернуть производство обратно". "Я считаю, этим нужно заниматься. Государство должно внимательнее отнестись к этой проблеме", - підкреслив мер.

Лужков оглянув експозицію, на якій представлені зразки лікерогорілчаної продукції, посуду для горілки і інших міцних алкогольних напоїв, які вироблялися в різні роки в нашій країні. Мер високо оцінив виставку. "Я думаю, что выставка весьма интересна. Она не пропагандирует алкоголь, а рассказывает о великой истории, которую нужно знать и уважать", - сказав він.

Юрій Лужков розповів присутнім на відкритті виставки історію винаходу напою. За словами мера, вона почалася більше 500 років тому, коли московські ченці винайшли ліки, які необхідні вживати "по ложке в день".

Лужков високо оцінив роль Дмитра Менделєєва, за його словами, "прародителя оптимальной пропорции". Дмитро Менделєєв, російський хімік, що створив таблицю хімічних елементів, в своїй докторській роботі визначив, що оптимальним для горілки є співвідношення води і спирту 60 до 40.

Від редакції: Враховуючи активність московського мера Лужкова на зібранні в українському Северодонецьку, де він, разом з Прим'єр міністром Януковичем, вдохновляв сепаратистів (заступався), можна чекати, що незабаром він "заступиться" ще й за український "борщ” .

За матеріалами Newsru.com

Висловити думку в Форумі

Читайте також: