UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Козацтво Янукович опирається на об'єднання неназваних козаків
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Янукович опирається на об'єднання неназваних козаків

Кандидат на пост президента України Віктор Янукович підписав Меморандум з козацькими об'єднаннями, щодо співробітництва і підтримки під час президентських виборів 2010 року, повідомляє прес-служба Партії регіонів


5-та колона в дії:

"Русскіє казакі" на честь Дня Росії демонструють силу, крокуючи маршем по вулицях українського Криму під чорно-жовто-білим прапором Російської імперії і державними триколорами Російської Федерації. Фото з сайту "Крымское казачество"

Фрагмент світлини з partyofregions.org.ua

Янукович заручився підтримкою невідомих, ряжених у форму, яка у деяких дуже схожа на російську? Фрагмент світлини з partyofregions.org.ua

Які "козацькі об'єднання", і хто саме підписував меморандум з Януковичем, у публікації від 16 листопада не повідомляється. 

Більше того, ті, хто підписав з Януковичем меморандум не були названі і після появи, з цього приводу, публікацій у ЗМІ.

Лише на наступний день - 17 листопада, під названою публікацією прес-служби ПР зявилися чотири світлини, на яких зображені ріжені у форму, на кшталт військової, з лампасами на штанях і безліччю яскравих відзнак на кітелях, близько десятка якихось чоловіків, де виділяється один (у погонах, з чотирма генеральскими зірками на кожному), який, на одній світлині, очевидь, підписує вказаний "меморандум", а на іншій шанобливо стоїть перед Януковичем.

По завершенні церемонії підписання Меморандуму, Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив , що співробітництво з козацькими організаціями України для нього є надзвичайно важливим, і він докладе максимум зусиль, щоб виконати всі пункти угоди. Жодних відомостей про те, що то за такі «козацькі об’єднання України» і скільки тих, які підписали з Януковичем «меморандум», як і раніше, не наводиться.

Натомість, наводяться слова які «наголосив» лідер Партії регіонів: «Ми підписали дуже важливий документ. Це для мене велика честь, і я буду відповідати за виконання кожного пункту цієї угоди».

Ніяких конкретних відомостей про зміст "дуже важливого документу" не наводиться.

Повідомляється лише, що "також він запропонував козацьким об‘єднанням по завершенні президентських виборів спільними зусиллями розбудовувати українську державу. "Давайте будемо разом будувати сильну державу", - сказав Лідер регіоналів.

Очевидь, цінуючи особливу прихильність лідера ПР до УПЦ Московського патріархату, як повідомляється, "На честь підписання Меморандуму козаки вручили Віктору Януковичу ікону Божої матері, яка є покровителькою козацтва, і побажали перемоги на президентських виборах".

Джерело: partyofregions.org.ua, 16 листопада 2008

  • Кшиштоф Зануссі: Янукович - справжній бандит, який переміг серед бандитів, - pravda.com.ua, 01.03.2012
  • Публікації на тему:

    Висловити думку в Форумі

    Дивіться:  

    Козацькі сайти:

    Цікаве: Як український козак врятував столицю Австрії, винайшов каву по-віденськи і привчив Європу її пити