UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Не зайве знати Для любителів вітчизняного коньяку і шампанського починається...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Для любителів вітчизняного коньяку і шампанського починається епоха бренді та ігристого вина

Згідно з Додатком III Регламенту Європейського Парламенту і Ради (ЄС), країнами походження, які можуть використовувати назву коньяк, арманьяк, граппа, бренді і херес, визначені Франція, Італія і Іспанія. І відтепер, відповідно до кодів класифікації зовнішньоекономічної діяльності, Україна буде експортувати вино ігристе і бренді.

Фото з espreso.tv

Фото з espreso.tv

Як повідомляється у, розміщеній на сайті Торгово-промислової палати України (ТПП), заяві, "З огляду на те, що в Україні закінчився перехідний період після підписання Угоди про Зону вільної торгівлі, ТПП України припиняє видавати сертифікати на напої під назвою коньяк, арманьяк, граппа, бренді і херес",

У заяві ТПП також зазначається, що відтепер Україна буде експортувати вино ігристе і бренді, відповідно до кодів класифікації зовнішньоекономічної діяльності.

Раніше Верховна Рада України ухвалила, а президент Володимир Зеленський у жовтні 2019 р. підписав, Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень".

Як повідомлялося 09.10.2019 р. на веб-сайті Офісу Президента України, Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень» № 123-ІХ, ухвалений Верховною Радою України 20 вересня 2019 року".

Текст Закону опублікований на веб-ресурсі Верховної Ради України zakon.rada.gov.ua.

Цей законопроект є частиною зобов'язань України у межах угоди про асоціацію з Європейським Союзом, і призваний забезпечити захист іноземних географічних зазначень та створити підстави для створення таких зазначень в Україні.

24.12.2019 р.

Дивіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної