UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Інноватика & Комерціалізація Що може Молдова, Україні зась
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Що може Молдова, Україні зась

Президент Молдови Володимир Воронін заборонив керівництву державного агропромислового агентства "Молдова-вин" "видавати хоча б одну акцизну марку на продукцію, поки експорт до Росії не буде дозволений усім виноробним підприємствам республіки". Про це глава молдавської держави заявив 25 липня на прес-конференції в Кишиневі, повідомляє ИА REGNUM.

Воронін підкреслив, що "ніколи не піде на варіант, щоб хтось нав'язував нам певні підприємства, які мають право на експорт до Росії виноробної продукції". На його думку, за всім цим чітко проглядається хитра схема: "Виноробні підприємства, які дістали доступ на російський ринок, домовлятимуться з тими, хто не дістав такого доступу, про те, що за певну мзду пропускатимуть через себе їх продукцію". "Я про цю схему розповів президенту Росії, і ми дійшли єдиної думки, що так торгувати не можна", - відзначив Воронін.

Як повідомляло ИА REGNUM, раніше у державному агропромисловому агентстві "Молдова-вин" відзначили, що Роспотребнадзор допускає на російський винний ринок тільки окремі підприємства, причому винятково зі 100-процентним російським капіталом. Президент Молдови Володимир Воронін у свою чергу заявив, що на російському винному ринку "або будуть всі молдовські компанії, або не буде жодної".

Обмеження на ввезення і продаж молдовських і грузинських вин РФ ввела в березні 2006 року. За даними Роспотребнадзору, в пробах вина були знайдені пестициди і важкі метали.

Джерело: regnum.ru, 25 липня 2007

NB

Нагадаємо, як, стерпівши пляму, нанесену російським ембарго українським виробникам м'ясо-молочної продукції, Міністр аграрної політики України Юрій Мельник рапортував про те, що Росія дозволила 9 м'ясним і 6 молокопереробним підприємствам експортувати їхню продукцію на російську територію. Тоді Україна підготувала перелік із 10 молочних підприємств для того, аби їх діяльність перевірили російські фахівці. Тоді ж, аналогічним чином, Росія вказала - яким з українських підприємств дозволено постачати свою продукцію. 

Джерело: regnum.ru, 25 липня 2007

Висловити думку у Форумі

Дивіться також: