UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Молдова розплатиться торговельними марками за повернення вина...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Молдова розплатиться торговельними марками за повернення вина до Росії

Молдовські вина повернуться на російський ринок після того, як Кишинів домовиться з російською держкомпанією "Союзплодоимпорт", що була вибрана як уповноважена структура з імпорту алкоголю із цієї республіки, повідомляє Lenta.ru, з посиланням на видання "Коммерсант".

Фото з vinmoldova.md  

Бренди Молдови: продукція Белєцького вино-коньячного заводу. Фото з vinmoldova.md
Зокрема, за даними видання, Молдові пропонується переоформити на СПІ найпопулярніші марки місцевого алкоголю.

За інформацією газети, переговори між СПИ і молдовською стороною йдуть вже місяць (у самій компанії факт переговорів не заперечують, але від коментарів відмовляються).

Як відзначається, першим брендом, який може бути переданий російській держкомпанії, очевидно, стане коньяк "Белый аист" (дотепер ця марка належала уряду республіки). При цьому доходи від роялті, який новий власник одержуватиме від виробників алкогольної продукції за використання цього та інших молдовських брендів, до кінця року складуть, як підрахували учасники ринку, не менше 12 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що ввезення молдовських вин до Росії було заборонене у березні 2006 року за розпорядженням Роспотребнадзору, що знайшов у них якісь шкідливі домішки. У листопаді того ж року президенти двох держав домовилися про відновлення поставок за умови, що підприємства, на яких виробляється вино, перевірять російські експерти, а молдовська сторона поліпшить якість продукції.

У кінці травня президент Молдови Владімір Воронін заявив, що республіка виконала усі домовленості, проте заборона на поставки так і не була знята. "Ми все зробили, а з російської сторони - тихо, як в шахті", - сказав Воронін.

Як повідомлялося раніше, за перші чотири місяці 2007 року доходи від виноробства у Молдові скоротилися приблизно втричі. За минулий рік втрати республіки в цій галузі склали близько 200 мільйонів доларів.  доларів.

Джерело: lenta.ru, 15 червня 2007 

Висловити думку у Форумі

Читайте також: