UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Прокуратура позивається проти відзначення Днів пам’яті жертв...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Прокуратура позивається проти відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни

Прокуратура області подала позов у Галицький райсуд Львова про скасування рішення Львівської облради «Про відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни», пише ЗІК, з посиланням на повідомлення прес-служби прокуратури області.

Як повідомляється, справа до розгляду наразі не призначена.

Нагадаємо, 6 липня цього року Львівська облрада відхилила протест прокурора Львівської області від 2.06.2010 про скасування рішення ЛОР від 25.05.2010 «Про відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни». За таке рішення проголосували 80 депутатів. Голосування з цього питання відбулося без обговорення.

Раніше прокурор області вніс протест Львівській обласній раді з вимогою скасувати рішення Львівської обласної ради № 1232 від 25.05.2010 року «Про відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни» як незаконне.

25 травня 2010 року Львівська облрада прийняла рішення про відзначення щороку на території області 8-9 травня Днів пам’яті жертв Другої світової війни. Також облрада вирішила не використовувати термін «Велика Вітчизняна війна» як такий, що не відповідає українській історичній реальності. За таке рішення проголосували 62 депутати.

Рішення передбачає проведення заходів щодо освітлення повної і об’єктивної історії озброєного національно-визвольного руху українців у 40-50-х роках XX ст. і вшановування учасників руху під час відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни.

Львівська облрада звернулася в Генпрокуратуру України з проханням вжити дієві заходи щодо недопущення використання прапорів і символіки неіснуючої країни СРСР і інших тоталітарних держав. 

Джерело: zik.com.ua, 19.08.2010

Цитати:

"Все дороги ведут в Москву" (В. Янукович)

"Визнавати Голодомор як факт геноциду якогось народу неправильно і несправедливо" (В. Янукович)

"Не будемо говорити про погане, а краще зробимо" (В. Янукович)

Висловити думку у Форумі

Публікації на тему:

Дивіться:

Дивіться також: