UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Не зайве знати Кабінет міністрів прийняв постанову, що сприяє захисту майнових...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Кабінет міністрів прийняв постанову, що сприяє захисту майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності

Постановою затверджено порядок реєстрації об’єктів права інтелектуальної власності у митному реєстрі, отримання інформації та взаємодії митних органів з іншими правоохоронними і контролюючими органами та власниками прав на об’єкти права інтелектуальної власності у разі призупинення митного оформлення товарів за ініціативи митного органу.

Для включення об’єкта до митного реєстру правовласник або його представник подає до Держмитслужби заяву про сприяння захисту майнових прав на об’єкт за формою згідно з додатком.

На підставі заяв осіб, яким відповідно до законодавства України належать майнові права на об’єкти права інтелектуальної власності і містить інформацію, яка дає можливість запобігати переміщенню через митний кордон України товарів з порушенням прав інтелектуальної власності, митні органи мають сприяти захисту прав власників на об’єкти права інтелектуальної власності під час митного контролю та митного оформлення товарів, що містять такі об’єкти.

Джерело: kmu.gov.ua, 17 квітня 2007

Висловити думку у Форумі

Повний спектр послуг у галузі прав інтелектуальної власності

Авторске право * торговельні марки (оварні знаки) * винаходи * корисні моделі * промислові зразки * доменні імена * геральдика *

Контактна інформація:

ПАТЕНТБЮРО лабораторія правових проблем інтелектуальної власності:

ДНІПРПАТЕНТdnipr@patent.net.ua

*