UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Не зайве знати ШОК: Уряд запроектував колосальне збільшення сум зборів
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

ШОК: Уряд запроектував колосальне збільшення сум зборів

На сайті Державного департаменту інтелектуальної власності опубліковано проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку сплати зборів за дії, пов'язані з охороною прав на об'єкти інтелектуальної власності".

Як повідомляється, постанова розроблена за дорученням Міністра фінансів України М.Я.Азарова і передбачає єдину шкалу зборів за дії, пов'язані з охороною прав на об'єкти інтелектуальної власності, замість нині існуючих двох – залежно від ВВП країни заявника.

Передбачене підвищення зборів для національного заявника, не йде ні в яке порівняння з сумами зборів що діють зараз. Наприклад, за подання заявки на винахід (корисну модель) та промисловий зразок, замість 25 грн. (ще й 50% знижкою для автора), пропонується сплачувати 800 грн., де для автора передбачена пільга лише 5%. Збір за кваліфікаційну експертизу винаходу, з, нині існуючих, 200 грн. (з 50% знижкою для автора), буде становити 3000 грн., та ще й додатково по 3000 грн. за кожний незалежний пункт формули винаходу понад один.

За подання заявки на знак для товарів і послуг замість 600 грн. українському заявнику доведеться сплачувати 1000 грн., за один клас товарів та послуг, і по 1000 грн. за кожен додатковий клас. За подання заявки у кольоровому зображенні, замість нині існуючого збору 200 грн., доведеться викласти 500.

Підвищення торкнеться, без винятку, усіх інших зборів за дії, пов'язані з охороною прав на об'єкти інтелектуальної власності, у чому можна переконатися завантаживши текст проекту.  

Джерело: Державний департамент інтелектуальної власності, 22 червня 2007 

Висловити думку у Форумі

Споріднені публікації: 

Дивіться також:

Дивіться також:

  • Про тарифи на послуги Патентбюро, що діють зараз - тут