UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Російський корабель обстріляв Севастополь
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Російський корабель обстріляв Севастополь

У Севастополы вчора в другій половині дня великий десантний корабель Чорноморського флоту Російської Федерації «Цезарь Кунников» біля причалу Мінна стінка (поблизу центральної площі Нахімова) під час тренувань здійснив несанкціонований постріл артилерійським снарядом.

     Фото з сайту flot.sevastopol.info.

Російський великий десантний корабель "Цезарь Куников". Фото з сайту flot.sevastopol.info.
Повідомляє популярне інтернет-видання "Обозреватель", з посиланням на УНІАН.

За інформацією військового джерела, 57-міліметровий снаряд полетів у бік приміського селища Сахарная голова і розірвався в повітрі. Постраждалих немає. Також, за інформацією джерела, командування ЧФ РФ повідомило про інцидент керівництво міста.

Інтернет-видання „Новый Регион”, стали відомі деякі подробиці інциденту.

На кораблі відбувся несанкціонований постріл із зенітної установки. Про це повідомило джерело в Севастопольській міськдержадміністрації.

За інформацією джерела, установка вистрілила під час проведення ремонтних робіт.

Публікація на тему:
 •  Их Севастополь, и стрелять они по нему будут, когда захотят, - obozrevatel.com
 • „У цей момент стволи за технікою безпеки були підняті угору. Тому, як припускають на ЧФ, снаряд розірвався на висоті 3-4 тисячі метрів”, – повідомило джерело.

  В той же час, за його словами, командування російського флоту допускає, що осколки снаряда могли впасти на територію виноградників, розташованих між Сапун-горою і Максимової дачею. У зв'язку з цим, моряки ЧФ зразу ж після інциденту прочесали місце можливого падіння залишків боєприпасу, проте нічого не знайшли.

  Джерело також підтвердило, що командування ЧФ відразу ж після інциденту довело до відома керівництву Севастополя.

  Як повідомляв «Новый Регион», з одного з кораблів Чорноморського флоту, що стоять в Севастопольській бухті вчора був зроблений артилерійський постріл. Інцидент відбувся у другій половині дня біля причалу Мінна стінка (неподалеку центральної площі Нахімова). Постраждалих немає.

  В той же час, ні ЧФ, ні прес-служби силових структур Севастополя не повідомляють подробиць події.

  Чорноморський флот Російської Федерації підтверджує факт несанкціонованого пострілу з великого десантного корабля "Цезар Куніков".

  Про це начальник служби інформації і громадських зв'язків - помічник командувача ЧФ РФ, капітан 1-го рангу Андрій Крилов повідомив телерадіокомпанії ВМС України "Бриз".

  За його словами, "26 березня цього року на великому десантному кораблі "Цезар Куніков" сталося несанкціоноване спрацювання артилерійської установки, яке не мало будь-яких небажаних наслідків".

  Наразі за даним фактом проводиться службове розслідування, передає слова Крилова УНІАН.

  У відділі інформації і зв'язків з громадськістю Севастопольської міськдержадміністрації підтвердили, що на прохання глави виконавчої влади міста Сергія Куніцина командування ЧФ РФ поінформувало його про цей випадок.

  Крім того, за даними управління з питань надзвичайних ситуацій міськдержадміністрації, перевіркою встановлено, що внаслідок несанкціонованого пострілу снаряду будь-яких руйнацій у місті не виявлено.

  Джерело: obozrevatel.com, і nr2.ru, 27 березня 2007 

  Висловити думку у Форумі

  Споріднена публікація: 

  Дивіться:

  Дивіться також: