UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії В Криму Україна досі опікується символікою Російської Федерації,...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

В Криму Україна досі опікується символікою Російської Федерації, і навіть хоче вирішити проблему подвійного громадянства?

Україна пропонує Росії два проекти угоди функціонування Чорноморського флоту, повідомляє „РБК Украина”.

Росії пропонують два проекти Угод з питань юрисдикції та правових аспектів функціонування військових формувань Чорноморського флоту Російської Федерації, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Про це, як мовиться у публікації „РБК Украина”, заявлено за підсумками засідання робочої групи Українсько-Російської міждержавної комісії з питань юрисдикції та правових аспектів функціонування військових формувань Чорноморського флоту Російської Федерації (підкомісія з питань функціонування ЧФ РФ та його перебування на території України), яке відбулося 1-2 лютого 2007 р. в Києві.

Під час засідання були обговорені шляхи вирішенням проблеми фактичного "подвійного" громадянства у низки громадян, що проходили службу на ЧФ РФ, але залишились проживати в Україні, а також використанням державної символіки РФ у місцях дислокації ЧФ РФ, та відповідним позначенням об"єктів, що тимчасово використовуються ЧФ РФ.

Перша з Угод спрямована на точне визначення повноважень компетентних органів РФ щодо розслідування злочинів, вчинених у місцях дислокації ЧФ РФ на території України та які підпадають під юрисдикцію РФ, визначення механізму співпраці між компетентними органами України та РФ щодо розслідування злочинів, вчинених військовослужбовцями ЧФ РФ та членами їх сімей.

Друга Угода покликана забезпечити можливість спрощеного виходу з громадянства України чи Російської Федерації, що дасть можливість вирішити проблему фактичного подвійного громадянства окремих категорій громадян, що є незаконним як за законом України, так і Російської Федерації.

Крім того, делегація України наголосила на необхідності припинення порушень порядку використання державної символіки Російської Федерації на території України, чого досі не зроблено.

Погоджуючись із необхідністю уніфікованого позначення об"єктів, що використовуються ЧФ РФ сторони домовилися протягом найближчого часу узгодити позиції щодо таких ідентифікаційних позначень.

Джерело: rbc.ua, 02 лютого 2007 

Висловити думку у Форумі

Читайте також:

Інші публікації рубрики "Чудасії"