UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Причиною сирної війни Росії проти України є політика та заздрощі,...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Причиною сирної війни Росії проти України є політика та заздрощі, бо російські сири швидше пліснявіють і псуються?

Лабораторні дослідження українського, російського та білоруського сирів показали, що всі вони мають високу якість і жодних рослинних добавок у них немає.

Такий експеримент провели журналісти ТСН щоб з'ясувати чи дійсно такі погані українські сири, як розповідають в Росії.

Одна з головних претензій до українських виробників - додавання замість справжніх молочних жирів рослинних. Задля об'єктивнності, журналісти ТСН купили в Росії сир українська, трохи російського і навіть білоруського. У Києві докупили ще один, український. У цілому вийшло п'ять зразків.

З'ясувалося, що кожен з цих продуктів має повне право називатися сиром - у всіх п'яти перевірених зразках рослинних жирів не виявили. Там, де з'являється хоч крапля рослинного масла (зазвичай пальмового або кокосового) закінчується сир і починається сирний продукт.

Самостійно їх відрізнити - майже неможливо. Хоча треба відзначити, що серед продуктів, які найчастіше фальсифікують - згущене молоко, далі йде масло і тільки потім сир.

"Найгірший результат, який у нас по сирах був, це коли із 10-ти зразків 2 зразки було фальсифіковано рослинними жирами", - згадують в лабораторії.

Сомельє Сергій Винокур сумнівається, що російські сири кращі за українські. "Я не думаю, що в Росії роблять краще сири, ніж в Україні. Ми пробували завозити їх, але вони швидше пліснявіють, швидше псуються", - каже сомельє.

Однак російські чиновники претензії мають саме до нашого сиру.

"Ряд підприємств, які були анонсовані, що в їх продукції є рослинні жири, взагалі останні роки не поставляли свою продукцію в Росію. Тому ця заява є голослівною і нічим не обгрунтованою, тому я вважаю її політичною ", - заявляє керівник аналітичного департаменту консалтингового агентства .

Між тим сирний товарообмін між Україною і Росією функціонує як і раніше. І поки чиновники т політики спекулюють на темі сиру, пересічні росіяни і далі їдять український делікатес.

Джерело: ua-today.com, 23.01.2012

Висловити думку у Форумі

Публікації на тему:

Дивіться: