UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Козацтво Російський генштаб визнав козаків військовими формуваннями
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Російський генштаб визнав козаків військовими формуваннями

Козачі частини відправлять у «гарячі точки» і на кордон.

За ініціативою президента Дмітрія Мєдвєдєва на Далекому Сході і Північному Кавказі починається формування козачих частин як повноцінні бойові одиниці. Про це повідомляє «Новый Регион», з посиланням на видання «Независимая газета».

Глава Генштабу Микола Макаров направив у війська директиву про формування козачих військових частин. Козаки притягуватимуться до служби не тільки на користь військового відомства, але й інших силових структур, а також для освоєння нових територій і зміцнення позицій російськомовного населення в «гарячих регіонах» Північного Кавказу.

«Концепція державної політики РФ відносно російського козацтва» була затверджена президентом Мєдвєдєвим ще в липні 2008 року. Проте реальна робота з козаками, як вважають в адміністрації президента, запізнюється, помічає «Независимая газета». Зараз козаків має намір привернути для допомоги в реалізації планів держави на Північному Кавказі і Далекому Сході. 


5-та колона в дії:

"Русскіє казакі" на честь Дня Росії демонструють силу, крокуючи маршем по вулицях українського Криму під чорно-жовто-білим прапором Російської імперії і державними триколорами Російської Федерації. Фото з сайту "Крымское казачество"

Фрагмент світлини з partyofregions.org.ua

Янукович заручився підтримкою невідомих, ряжених у форму, яка у деяких дуже схожа на російську? Фрагмент світлини з partyofregions.org.ua

Козачі товариства в недалекому майбутньому будуть чіткіше організовані в територіальному плані. Для цього упорядковується їх формування в структурах федеральних округів. Для Терського козачого війська це будуть межі СКФО (Російська абревіатура Північно-кавказького федерального округу, - Ред.). Для Амурського і Уссурійського військ, а також козачих товариств Якутії, камчатки, Сахаліну – територія ДФО (Далекосхідний федеральний округ, - Ред.). Стрункішою стане структура козачих формувань. Виділяється їх державна складова. Тобто в Росії будуть сформовані так звані реєстрові війська. Віктор Ішаєв заявив, що адміністрація президента розглядає реєстрове козаче військо «як мобілізаційний резерв Збройних сил». Козаки, годні до служби, перебуватимуть на спеціальному військовому обліку у військкоматах. Козаки, які не потрапили під цю категорію, за його словами, увійдуть до громадьских козачих організацій. Задавдання, які козаки вирішуватимуть у регіонах матимуть особливу специфіку. Повпред Алєксандр Хлопонін, зустрічаючись в минулу суботу в Єсентуках з отаманом Терського козачого війська Васілієм Бондарєвим, заявив, що хотів би, щоб у Дагестані, Інгушетії та інших республіках, де непроста ситуація, «козаки зміцнювалися там на території, щоб у нас зміцнювалося російськомовне населення в цих республіках». У планах Генштабу – робити козаків дійсно служивими людьми з відповідним штатним розкладом, єдиною формою одягу, званнями і т.п. Видана директива про формування і комплектування призовниками козачих військових частин. Призовники там служитимуть тільки з козачих округах, де вони були приписані у військкоматах. Вони носитимуть відповідну форму одягу, а після армії мати спеціальні пільги для продовження військової або державної служби.

Джерело: nr2.ru, 20 квітня 2010

Висловити думку в Форумі

Дивіться: 

Дивіться також:  

Козацькі сайти:

Цікаве: Як український козак врятував столицю Австрії, винайшов каву по-віденськи і привчив Європу її пити