UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Козацтво ЧОРНА НІЧ українського козацтва...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

ЧОРНА НІЧ українського козацтва...

25 червня 2007 року, вночі, близько 1.00, декілька сотень міліціонерів блокували підходи до площі Потьомкінців, де у пам’ятника "Потьомкінцям-нащадки" стояв намет і чергували представники Одеського козацтва і громадськості (повідомлення про безстрокову акцію протесту проти знесення пам’ятника «Потьомкінцям-нещадки» було передано Одеської міської ради 23.06.2007 року у 23.25 черговому охорони міськради прапорщику Шумейко - чиновник-черговий по міськвиконкому відмовився вийти до представників громадськості).

По всій площі було вимкнуте світло і скрізь ряди міліції, які щільно стояли повернувшись спинами, до площі було запущено не менш сотні молоді в цивільному. (Перед цим за допомогою евакуаторів площа була звільнена від машин). Ці молодчики побігли до намету, та знищили його, а тих хто стояв на їх шляху, силою виштовхали за міліцейський кордон. На спробу деяких козаків потрапити до пам’ятника їх було побито міліціянтами.

Козаки впізнали багато міліціонерів, які разом з молодчиками у цивільному одязі приймали участь в безчинствах. Молодчики діяли організовано, їх дії координували декілька командирів. Більшість із них стало у коло навкруги пам’ятника, інші – почали провокувати козаків і громадськість на бійку. Одного із шановних козаків похилого віку було побито ними, на всі заклики до міліції зупинити безчинства молодчиків міліція не звертала уваги. Вона чекала, коли молодчики спровокують бійку з козаками, але не відбулося. Одного із нападників в нетверезому стані було затримано козаками і тільки за десять хвилин після звернень до офіцерів міліції, його було передано міліціянтам – це єдиний випадок, коли міліція втрутилась в події, які відбувалися навколо пам’ятника.

Наступним кроком (коли мітингуючи, проти перенесення пам’ятника і встановлення на його місці Катерини-кровавої, були витиснені від пам’ятника) забігли на площу будівельники і встановили залізну загорожу, після цього з провулка виїхав підйомний кран (КАТО). Деякі одесити зробили спробу лягти на дорозі перед краном, але міліція перешкодила їхнім діям.

Почався демонтаж пам’ятника.

Тими свідомими громадянами України, які були на площі і робили спробу не дати антиукраїнської владі демонтаж пам’ятника було зроблено все можливе…

Але сили були нерівні…

Слава героям і ганьба антиукраїнській владі Одеси, яка робить все можливе щоб скривдити історію України і принизити гідність наших пращурів. Ганьба тим козакам-одеситам, які називають себе українськими і яких не було на площі цієї ночі – ЧОРНОЇ НОЧІ українського козацтва…

Гайдамаки громадської организації «Чорноморське Гайдамацьке З’єднання» будуть продовжувати всіма законними методами відстоювати право пам’ятника «Потьомкінцям-нащадки» на своє історичне місце і приймати всі законні заходи по недопущенню встановлення пам’ятника цариці Катерині ІІ!

Вадим Кіров

Одеський міський отаман

Чорноморського Гайдамацького З’єднання

українського козацтва


(новости, Одесса, казаки - гайдамаки против памятника Екатерине ІІ, власть игнорирует общественность, первый шаг сделан - памятник "Потёмкинцам-потомки" - демонтирован!)

По Одесі ходять чутки, що Одеський міський голова пан Гурвіц, дав розпорядження своїм чиновникам скласти перелік козацьких товариств і громадських організацій, які приймають участь у недопущенні зносів, переносів пам’ятників для перевірки їх контролюючими органами з метою їх заборони, закриття, або просто "попити крові", а також лишити ліцензій козацькі товариства, які займаються охоронною діяльністю...

Джерело: gaidamaky.pp.net.ua, 25 червня 2007

NB

Особа світового масштабу, видатний генерал Наполенон був у Москві. Проте чому досі росіяни не встановили у своїй столиці йому пам'ятник?..

Катерина II в Україні:

  • зліквідувала монастирі Української Церкви - 25.02.1764р.
  • скасувала в Гетьманщину - 12.12.1764р.
  • знищила Запорізьку Січ - 15-16.06.1775р.
  • ввела кріпацтво (форма рабства) - 21.04.1786р.
 

Висловити думку у Форумі

Споріднена публікація: Одеса-2007: за межею божевілля?

Дивіться також:

Дивіться більше: