UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Козацтво Прокуратура встановила, що «крымские казаки» - це ряджені рейдери...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Прокуратура встановила, що «крымские казаки» - це ряджені рейдери

Прокуратура Криму, перевіривши законність реєстрації і діяльності на території автономії козацьких організацій, встановила, що представники так званого «крымского казачества» беруть участь в рейдерських захопленнях власності і підприємств на території Криму, а також провокують суспільні конфлікти.

Читайте також:
 • Україна на догоду Росії перекрутить історію
 • Псевдокозаки паплюжать бренд Українського козацтва 
 • Черноморский флот «спустил» украинский флаг (ФОТО)
 •  Євреї-козаки
 • Факти та міфи про походження назв Русь, Україна і Росія
 • Як повідомили в прес-службі прокуратури АРК, з часу останньої прокурорської перевірки, другої за цей рік, кількість зареєстрованих в Криму козачих об'єднань виросла до 49. Більше половини з них представляють самостійні козацькі формування, які не визначають спрямованість своєї діяльності. Більше всього організацій козаків у Сімферополі, Ялтинському, Алуштинському, Судакському реґіонах і в м. Евпаторії.

  Серед кримських козаків знайшли і «нелегалів». Прокурори встановили, що два осередки видавали себе за козаків, але діяли незаконно. «У даний час цими «ряженими», що використовували козацькі атрибути, займається міліція. Відповідне доручення відправлене прокурором начальнику міліційного главку», - відзначили в прес-службі прокуратури АРК. Іванов.

  Джерело: ru.obkom.net.ua, 08 грудня 2006

  Висловити думку у Форумі

  Публікації на тему:

  Дивіться: 

  Козацькі сайти: