UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Хамство від МТС
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Хамство від МТС

„Упертість – національна особливість України”, заявив генеральний директор російської компанії МТС-Україна.

 Логотип МТС

Логотип МТС

Компанія МТС не має наміру розкривати секрет вартості кампанії по ребрендінгу мобільного оператора UMC, який міняє свою назву на МТС-Україна. Про це сьогодні в Києві заявив генеральний директор МТС-Україна Павєл Павловскій, дорікнувши українським журналістам у настирливості, повідомляє Новый Регион.

«Меня спрашивали, что нового я для себя открыл в Украине. Упрямство – одна из национальных особенностей Украины. Я с таким же упрямством отвечу: не скажу я вам, сколько стоит», – заявив Павловскій у відповідь на чергове прохання репортерів назвати суму, в яку МТС обійшовся ребрендінг UMC.

Нагадаємо, що МТС, придбавши раніше одного з найбільших українських операторів стільникового зв'язку компанію UMC, зіткнулося з певними труднощами у пострадянській республіці: українські націоналісти організували кампанію із закликом до клієнтів відмовитися від послуг МТС, які вони називають «Московськими Телесистемами».

Зокрема, вчора лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок заявив, що має намір відмовитися від послуг колишнього оператора UMC і виразив незадоволеність з приводу використання слова «Україна» в новій назві оператора.

У Інтернет вже початий збір підписів колишніх абонентів UMC, які публічно обіцяють відмовитися від послуг МТС-Україна.

Тим часом, автори блогу MTC go home! стверджують, що через зміну назви що була UMC тільки за останній місяць втратила близько 600 тисяч абонентів на Україні.

Джерело: nr2.ru/kiev, 25 липня 2007

Висловити думку у Форумі

Споріднені публікації:

Дивіться також:

Чудасії:

Цікаве відео: