UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Козацтво Янукович скасував укази про козацтво
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Янукович скасував укази про козацтво

Президент Вiктор Янукович скасував низку указiв своїх попередникiв щодо козацтва.

Про це повiдомляє "Українська правда", з посиланням на прес-службу президента.


5-та колона в дії:

"Русскіє казакі" на честь Дня Росії демонструють силу, крокуючи маршем по вулицях українського Криму під чорно-жовто-білим прапором Російської імперії і державними триколорами Російської Федерації. Фото з сайту "Крымское казачество"

Фрагмент світлини з partyofregions.org.ua

Янукович заручився підтримкою невідомих, ряжених у форму, яка у деяких дуже схожа на російську? Фрагмент світлини з partyofregions.org.ua

Так, Янукович скасував укази: "Про Нацiональну програму вiдродження та розвитку Українського козацтва на 2002-2005 роки", "Про раду українського козацтва", "Про заходи з пiдтримки розвитку українського козацтва".

Як зазначила радник президента Олена Лукаш, підписаний Януковичем указ з питань Українського козацтва "спрямований на уникнення дублювання функцій профільних Рад, які сьогодні діють як консультативно-дорадчі органи при президенті та уряді".

Лукаш нагадала, що рада Українського козацтва була створена Віктором Ющенком ще у червні 2005 року, "проте через відсутність узгодженого бачення її членами завдань організації Рада протягом останніх двох років не виконувала своїх функцій і взагалі не проводила засідань".

1 серпня 2011 року Кабінет Міністрів утворив Координаційну раду з питань розвитку козацтва в Україні як консультативно-дорадчий орган уряду.

"Сподіваюся, діяльність Координаційної ради буде більш ефективним механізмом координації заходів із розвитку козацтва у нашій державі, адже рада вже активно розпочала свою роботу і консолідує навколо себе найбільш активні козацькі організації", - сказала Лукаш.

"І": Раніше Янукович скасував святкування Дня флоту у першу неділю липня, перенісши його на день ссвткування російського флоту - останню неділю того ж місяця. Отже, відтепер Україна буде святкувати День флоту разом з Росією.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Нагадаємо, що Росія святкує День флоту, як це було встановлено в СРСР.

Джерело: pravda.com.ua, 30.12.2011

Висловити думку в Форумі

Публікація на тему: Азаров скасував козацьку концепцію

Дивіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності