UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Навколо геральдики Янукович носить хрест «Розп'яття. Вхід розсудливого розбійника...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Янукович носить хрест «Розп'яття. Вхід розсудливого розбійника в Рай»?

Блогери впізнали великий золотий хрест, який носить президент України Віктор Янукович. 

Як повідомляє видання «Фокус», У липні 2011 року в мережі з'явилася фотографія президента, зроблена відразу ж після його прес-конференції, присвяченій підсумкам першої половини року. Під сорочкою глави держави чітко проглядався натільний хрест на ланцюзі і маленька іконка.

Віктор Янукович після прес-конференції, присвяченій підсумкам першої половини 2011 року, яка відбулася 8 липня. Фото з Фокус.ua

У коментарях до цього фото на сторінці фоторедактора Фокус.ua Яолсдава Дебелого в LiveJournal користувач Сергій Рєзник написав: «А хочеш, я розповім, що за хрест носить Янукович? «Вхід розсудливого розбійника в рай».

Фрагмент світлини и зображення хреста з Фокус.ua

Хрест «Розп'яття. Вхід розсудливого розбійника в Рай »- традиційний хрест у стилі XV-XVII століть. На зворотному боці хреста зображений один з двох розбійників, розіп'ятих на Голгофі поруч з Ісусом Христом, який каяттям заслужив собі порятунок.

«Вхід розсудливого розбійника в Рай» продається в різних церковних ювелірних магазинах Росії та Україні, де коштує близько 150 доларів.

Відомо, що президент України публічно демонструє свою релігійність і відданість Української православної церкви Московського патріархату.

Як з'ясувала "Українська правда", на території Селідівської виправної колонії у місті Селідове Донецької області побудовано храм Розсудливого розбійника Раха. Церква з'явилась за благословенням схиархимандрита Зосіми, якого Віктор Янукович називав своїм духовним наставником.

Джерело: focus.ua і pravda.com.ua, 27.12.2011

Висловити думку в Форумі

Дивіться:

"Все пути ведут в Москву" (В. Янукович)

Дивіться також:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності