UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Кабінет міністрів ліквідував Державну службу інтелектуальної...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Кабінет міністрів ліквідував Державну службу інтелектуальної власності

Як повідомляється, Уряд передав Мінекономрозвитку функції державного управління сферою інтелектуальної власності.

Рішення було прийняте на засіданні Кабміну у вівторок і відповідна публікація обнародувана на Урядовому порталі і офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку.

Як повідомляється, Кабінет Міністрів України прийняв постанову про оптимізацію діяльності центральних органів виконавчої влади державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

Постанова передбачає:

  • ліквідацію Державної служби інтелектуальної власності;
  • передання функцій з реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності до Мінекономрозвитку;
  • передачу державного підприємства “Укрпатент”, державної організації “Українське агентство з авторських та суміжних прав” та державного підприємства “Інтелзахист” зі сфери управління ДСІВ до Мінекономрозвитку.

"Прийняття постанови дасть можливість оптимізувати структуру державного управління сферою інтелектуальної власності, спростити управління сукупністю її підрозділів, зробити її більш гнучкою, оперативною, дієвою, запровадити ефективне управління державними підприємствами та організаціями сфери інтелектуальної власності", - відзначив Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

"Відповідно до Концепції вказані заходи є першим етапом на шляху до запровадження прозорої дворівневої структури державної системи правової охорони інтелектуальної власності та створення Національного офісу інтелектуальної власності”, - наголосила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська.

До набрання чинності окремого акта Уряду щодо особливостей виконання Мінекономрозвитку відповідних повноважень Державна служба інтелектуальної власності продовжуватиме здійснювати свої функції.

Джерело:

kmu.gov.ua, me.gov.ua, 23.08.2016

Публікація на тему:

Дивіться:

Дивіться також:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності