UKR ENG RUS
«ПАТЕНТБЮРО» Україна посіла перше місце серед міжнародних "піратів"

Україна посіла перше місце серед міжнародних "піратів"

Фото bhr.com У травні Офіс торговельного представника США - аналог українського Мінекономрозвитку - вніс Україну як найбільшого порушника авторського права до категорії так званих пріоритетних зарубіжних країн. У негативному сенсі цього поняття.  

* * * 

США можуть використовувати віруси для того, щоб збирати дані про нелегальне програмне забезпечення - ПЗ.

Недавно з таким проханням до влади своєї країни звернулася Комісія з питань крадіжки американської інтелектуальної власності. Свою пропозицію захисники інтелектуальної продукції корпорацій США висловили у звіті.

Зокрема пропонується, щоб спеціальне вірусне ПЗ завантажувалося на комп'ютери користувачів для пошуку піратських програм та мультимедійного контенту. І це лише початок.

Ось перший варіант подальшого розвитку подій. У випадку виявлення нелегальної продукції, комп'ютер користувача буде автоматично заблоковано, а вірус запропонує власнику "машини" звернутися до правоохоронних органів та зізнатися у злочині.

Можливий інший варіант: веб-камера комп'ютера сфотографує вас, а вірус поскаржиться правоохоронцям на наявність піратського контенту без вашого відома. Далі - як у фільмах.

На щастя для користувачів і на превеликий жаль для таких корпорацій, як Microsoft, Apple чи Google, ця норма поки не зафіксована в законах США про захист інтелектуальної власності.

До речі, самі копорації по вуха загрузли в скандалах з приховуванням прибутків в офшорах, побудованих на схемах з інтелектуальною власністю, зокрема, через сплату роялті власникам патентів. 

Джерело: epravda.com.ua, 30.05.2013

Серед основних проблем із захистом авторських прав в Україні американці виділяють масову реалізацію та використання піратського ПЗ, поширення через сайти і торенти незаконних копій творів американського виробництва та невизначеність на ринку "публічки" - збору роялті з кафе, барів і ресторанів за трансляцію музики.

За оцінками "Microsoft Україна", близько 70% ПЗ, що використовується в органах влади, - піратське.

Далі в публікації "Україну знову призначили "піратом" у виданні "Економічна правда"

Висловити думку у Форумі

Дивіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності