UKR ENG
PATENTBUREAU Web-magazine "Intellectus" Wonders У Дніпропетровську відкрито пам'ятник Катерині
TEMPORALOGY
INTELLECTUAL PROPERTY
INTELLIGIBILISATSIA
SYMBOLISM & HERALDRY
* MATRIKULA
INFORMERS

У Дніпропетровську відкрито пам'ятник Катерині

Сьогодні, 9 вересня, в Дніпропетровську глава Української православної церкви Московського патріархату митрополит Київський і всієї України Володимир відкрив і освятив пам'ятник Святій великомучениці Катерині.

Як повідомляють «Подробности», «бронзовий пам'ятник Святій Катерині побудований на кошти жителів міста і встановлений на будівлі Дніпропетровського Єпархіального центру, який сьогодні урочисто відкритий у рамках святкування 230-річчя з дня заснування обласного центру».

Далі, в новинах повідомляється рішення Московського патріархату вважати що «Свята великомучениця Катерина відтепер є покровителем Дніпропетровська».

    

З подачі УПЦ Московського патріархату, ініціювали встановлення пам’ятника і закликали народ збирати на нього кошти - Ю.Єхануров та І.Куліченко

«Митрополит Володимир (справжнє ім’я Віктор Маркіянович Сабодан) – відомий тим, що уникає від участі у святкуваннях річниць Незалежності України керівник проросійської УПЦ Московського патрархату, яка чомусь називає себе Українською - також вручив нагороди УПЦ (МП) присутнім на урочистій події колишнім і діючим керівникам області, які сприяли споруді Єпархіального центру. Ордени церкви одержали губернатор Дніпропетровської області Надія Дєєва, міський голова обласного центру Іван Куліченко і екс-губернатори області Микола Швець, Володимир Яцуба, Сергій Касьянов т Юрій Ехануров. Зокрема Ехануров як ініціатор створення і встановлення пам'ятника Святій Катерині у Дніпропетровську нагороджений церковним орденом "Преподобного Іллі Муромца", повідомляють «Подробности».

За матеріалами: Подробности, 9 вересня 2006

Висловити думку у Форумі

Дивіться: