UKR ENG
PATENTBUREAU Web-magazine "Intellectus" Events & Clear up Чи чинитиме Росія перепони в реалізації Україною своїх авторських...
TEMPORALOGY
INTELLECTUAL PROPERTY
INTELLIGIBILISATSIA
SYMBOLISM & HERALDRY
* MATRIKULA
INFORMERS

Чи чинитиме Росія перепони в реалізації Україною своїх авторських прав?

Українсько-російська суперечка навколо програми Ан-70 тягтиметься доти, доки обидві сторони не домовляться щодо авторських прав на цей проект, вважають незалежні експерти.

У середу російська сторона заявила про намір вийти з програми Ан-70, на що українські урядовці відповіли заявами про пошуки партнерів для реалізації цього проекту на Заході.

На заяву головнокомандувача ВПС Росії Володимира Михайлова про те, що Росія не планує брати на озброєння Ан-70, міністр економіки України Арсеній Яценюк відреагував спокійно: «Україні давно пора подумати, кого знайти собі в партнери в цьому надзвичайно важливому проекті - починаючи від «Airbus» і завершуючи «Boeing». Треба тільки пропонувати правильні умови». Експерт Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Сергій Згурець зауважив, що заяви про небажання Росії будувати АН-70 разом з Україною лунають уже два роки. Тим часом проект не реалізується, а Україна не може працювати з іншими партнерами без згоди Росії, яка є співвласником документації на Ан-70. Нині Київ може лише домагатися від російської сторони в разі її одностороннього входу з проекту сплатити борги та штрафи за невиконані інвестиційні зобов‘язання та добровільно відмовитися від авторських прав на літак.

Джерело: dw-world.de, 06 квітня 2006

Висловити думку у Форумі

Споріднена публікація: Росія атакує українські літаки

Читайте також: