UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Російська телефонна компанія відстоює в Україні своє монопольне...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Російська телефонна компанія відстоює в Україні своє монопольне право на радянський бренд

Зареєстрована в Сімферополі компанія ТОВ "МТС" пред'явила позов до російського стільникового оператора ВАТ "Мобильные Телесистемы" (МТС) з вимогою визнати недійсною реєстрацію його товарних знаків на території України.

Як випливає з повідомлення російської компанії, позов був поданий ще 5 липня, МТС стало відомо про претензії української тезки 31 серпня, повідомляє Новый регион, з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Значок "Отличный механик МТС"

Знак

Значок «Отличный механик МТС» НКЗ СССР. СССР, Москва, конец 1930-х – начало 1940-х гг. Московское товарищество художников. На гайке надпись по окружности: вверху – «МОСКОВСКОЕ», внизу – «Т-ВО / ХУДОЖНИКОВ». Бронза, позолота, серебрение, эмаль, 13,77 г. Размеры 33,8x28,8 мм. Сохранность почти отличная. Фон трактора – эмаль белого, а не голубого цвета. Ведомственные знаки отличия# 1.128.1. Нагрудные знаки СССР. С. 193. Утвержден в 1936 г.

Значок «Отличный механик МТС» – ведомственный знак отличия Народного комиссариата земледелия СССР (образован 7 декабря 1929 г., 1 октября 1932 г. из него выделены совхозы и образован НК зерновых и животноводческих совхозов СССР, 15 марта 1946 г. преобразован в одноименное министерство). МТС – Машинотракторная станция.

numismat.ru

Російська МТС представлена на українському ринку з 2003 року, - відтоді, як придбала місцевого оператора ЗАТ "Український мобільний зв'язок" (UMC).

В 2004 році оператор був реорганізований в ЗАТ, продовжуючи роботу під брендом UMC. Влітку 2007 року компанія перейшла під бренд материнської компанії і стала іменувати себе "МТС Україна". Офіційне перейменування відбулося в 2010 році.

Сімферопольське ТОВ "МТС" формально початок існування на українському ринку під цим брендом раніше - з 2001 року.

Однак, як зазначають у прес-службі російської стільникової компанії, ще раніше вона зареєструвала бренд «МТС» на міжнародному рівні.

"Фірмове найменування "МТС", під яким сьогодні надає послуги зв'язку 100-процентна дочірня компанія ВАТ"МТС" в Україні, зареєстроване в 1993 році, відразу після утворення акціонерного товариства. Найменування ТОВ "МТС", що належить позивачу, зареєстроване через вісім років - у 2001 році. В рамках Паризької конвенції з охорони промислової власності, учасниками якої є і Росія, і Україна, права на фірмове найменування охороняються на всій території країн-учасниць конвенції без необхідності реєстрації товарного знака на території кожної держави. Тому товарний знак "МТС" охороняється з 1993 року і на території України", - заявили в прес-службі російської компанії.

Російська МТС має намір відстоювати свої інтереси в суді. "Компанія діє строго в рамках міжнародного та українського законодавства і на законних правах використовує в Україні товарні знаки, що мають міжнародну реєстрацію", - підкреслили в МТС.

Джерело: nr2.ru, 04.09.2012

Висловити думку у Форумі

Посилання на тему:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності