UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Навколо геральдики Прапор Дніпропетровська
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Прапор Дніпропетровська

Нижченаведена публікація у подібному вигляді була розміщена на сайті РЕГИОНonline в 2003 році. З того часу відбулося чимало подій, і про прапор Дніпропетровська на деякий час забули, - як забули, чи спробували забути, що ще у 2001 мешканці Дніпропетровська близько пів-року споглядали прапор із зображенням герба Дніпропетровська (потім двічі виправленого), який близько пів-року майорів на флагштоці перед мерією міста, поруч із синьо-жовтим державним прапором.

Не забув журнал Інтелектуc, а тому спробував відтворити тоді опубліковане і доповнити деякими новими інформативними матеріалами.

Отож почитаймо спочатку опубліковане на РЕГИОНonline:

Днепропетровская мэрия озабочена выбором эскиза будущего флага города. Как уже сообщалось, завершен отборочный тур конкурса, в результате которого на всенародное обсуждение вынесены 10 проектов. Желающие воочию увидать десятку сильнейших эскизов могут это сделать прямо в мэрии, даже заходить в здание не нужно. Проекты размещены с внутренней стороны стеклянной витрины возле главного входа и прекрасно видны с улицы. Неизвестно, каким образом устроители конкурса надеются услыхать Vox Populis, поэтому предлагаем принять личное участие в очередном Допросе общественного мнения. Вам предстоит выбрать один (только один!) вариант флага из представленных ниже

Авторское описание каждого проекта доступно по щелчку мыши на соответствующем изображении. Описания приведены на языке оригинала.

1 Проект №1 

 

2 Проект №2 

 

Проект №3 

 

4 Проект №4

 

5 Проект №5

 

6 Проект №6 

 

7 Проект №7

 

8 Проект №8

 

9 Проект №9

 

10 Проект №10   

 

От так було розпочато, і на жаль досі не завершено, процес створення прапора міста Дніпропетровська.

 

А те, що оцей прапор у Дніпропетровська в 2001 році уже раз був, тепер мало хто згадує.

 

 

Висловити думку у Форумі

Споріднені публікації:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності