UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Завадити "розповсюдженню брехні" хоче порушник закону "Про інформацію"...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Завадити "розповсюдженню брехні" хоче порушник закону "Про інформацію" і "Про боротьбу з корупцією"?

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє про необхідність зобов'язати виконавчу владу реагувати на критичні публікації у ЗМІ.

Про це він заявив на засіданні секретаріату Національної спілки журналістів у п'ятницю, повідомляє Українська правда, з посиланням на УНІАН.

"Будь-яка публікація, якщо вона професійна, якщо вона зроблена з патріотичних і громадянських позицій, то, безумовно, ми на неї реагуватимемо і щодо неї вживатимуться заходи - однозначно", - сказав Азаров.

Водночас прем'єр підкреслив, що виступає за розвиток незалежних ЗМІ.

"Але ми чудово знаємо, що поряд з незалежними засобами масової інформації, є і залежні, платні, замовні засоби масової інформації, які працюють на замовників", - сказав він.

Азаров закликав Національну спілку журналістів разом з урядом розробити механізми, які перешкоджатимуть появі в ЗМІ замовних матеріалів.

"Ми маємо продумати, як перешкодити розповсюдженню брехні", - заявив прем'єр.

У свою чергу, голова НСЖ Ігор Лубченко попросив Азарова, щоб Головне управління державної служби провело службове розслідування щодо втручання обласних, міських і районних держадміністрацій Одеської, Луганської, Харківської, Сумської, Черкаської і Чернігівської областей у редакційну політику і журналістську діяльність.

Крім того, Лубченко вважає за необхідне притягти до відповідальності голову Одеської обласної держадміністрації Едуарда Матвійчука, який вивів облдержадміністрацію зі складу співзасновників єдиної обласної україномовної газети "Чорноморські новини", і водночас докладає зусиль зі створення державної газети "Одещина".

P.S. від УП. У зв'язку з увагою прем'єр-міністра до чистоти рядів у пресі, "Українська правда" принагідо повідомляє, що редакцією було направлено інформаційний запит на ім'я Миколи Азарова щодо умов його проживання у державному санаторії "Конча-Заспа".

Вхідний номер запиту - N33222/0/110 від 7.06.2010. Розписаний на Департамент інформації та масової комунікації секретаріату Кабінету міністрів.

Місячний термін, відведений законом "Про інформацію", минув, відповіді від Миколи Азарова не отримано, що є порушенням закону "Про інформацію" і "Про боротьбу з корупцією".

Джерело: pravda.com.ua, 16 липня 2010

Цитати:

"В Україні сформувався цєлий прошарок кровосісів" (М.Азаров)

"Краще палку перегнути, ніж недогнути" (М. Азаров)

"Мы любого заставим работать" (М. Азаров) 

"Тому я прізиваю вас - да пашлі ви" (М. Азаров)

"Ми вважаємо взагалі, що територію нашої держави треба зробити небезпечною для життя наших громадян" (В. Янукович)

"На свєтє здарових і сільних людей намного большє, чем етіх казлов каторие нам пастаянно мєшают жіть" (В. Янукович)

"Не будемо говорити про погане, а краще зробимо" (В. Янукович)

"Здаваться "быдловцам!" не надо, надо готовиться ко всему" (Із офіційного сайту Партії Регіонів)

Висловити думку в Форумі

Публікація на тему:

Дивіться:

Дивіться також: