UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Популюс & Традиції У Києві червоний прапор пронесли вперед синьо-жовтого, а в Харкові...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

У Києві червоний прапор пронесли вперед синьо-жовтого, а в Харкові парадом крокують російські військові

Під час урочистої ходи Хрещатиком з нагоди вшанування 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні прапор Перемоги несли попереду державного, синьо-жовтого прапора. 


Військовий парад у Харкові 9 травня 2011 року:

 

 

Червоний прапор був установлений на БТР, який їхав першим.

Потім пронесли штандарти чотирьох українських фронтів.

Третіми йшли воїни почесної варти Міноборони з державним прапором України.

Святкову колону очолив президент Віктор Янукович. Також в урочистостях взяли участь прем'єр Микола Азаров, спікер Володимир Литвин, глава Київської міськдержадміністрації Олександр Попов.

Під час урочистої ходи "Марш Перемоги" столицею проїхали БТР, танк Т-34, автомобілі "Вілліс", ГАЗ-67 з гарматами ПТА та ЗІС-5 з гарматою ЗІС-3.

Як відомо, 21 квітня Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає вивішування 9 травня поряд з державним прапором червоний прапор перемоги.

Станом на 10 ранку 9 травня на офіційному сайті президента Віктора Януковича відсутня інформація про підписання президентом цього закону.

Джерело: pravda.com.ua, 09.05.2011

Питання від козачка Петька:

Чому у 1945 році совєцький диктор Левітан об’явив, що «война побєдоносно завершена» 8 травня, - як цей день і відмічають у всьому світі, а Україна, за вказівкою Москви, досі відмічає День Перемоги 9 травня – днем пізніше? Це подібно тому, як Московський патріархат відмічає Різдво після того як більшість християнського світу Великдень і Новий рік вже відмітили, – на чортову дюжину днів після нового року від Різдва Христового?

Чому державний телеканал показує, вслід за трансляцією української демонстрації 9 травня, російський військовий парад, де російський диктор серед трьох бійців, що першими підняли прапор перемоги над рейхстагом, не називає українця Олексія Береста?

Чому українська влада не реагує на путінську образу українських ветеранів і те, що він не вважає Україну країною переможницею, коли він заявив: «Теперь по поводу наших отношений с Украиной… Я позволю с вами не согласиться, когда вы сейчас сказали, что если бы мы были разделены, мы не победили бы в войне. Мы все равно бы победили, потому что мы страна победителей»?  

Висловити думку у Форумі

Публікація на тему: Депутати прирівняли комуністичний прапор до державного

Дивіться:

Дивіться також:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності