UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Російський суд достроково припинив правову охорону бренда корпорації...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Російський суд достроково припинив правову охорону бренда корпорації ROSHEN

09.01.2018 р. у справі № СИП-602/2017, за позовом росіянина Олега Сохацкоґо до Дочірнього підприємства " Кондитерська компанія РОШЕН ", Суд з інтелектуальних прав Російської Федерації прийняв рішення про дострокове припинення правової охорони товарного знака KREMONA по відношенню до всіх товарів 30-го класу МКТП, що зазначені у Свідоцтві на цей знак N 423199.

Підставою припинення правової охорони знака, у резулятивній частині судового рішення вказується його невикористання відповідачем. 

Разом з тим, у повному тексті судового рішення від 10.01.2018 р. відмічається, що "позивач є засновником ТОВ " Кондитерська фабрика " Кремона " (Свідоцтво про Державну реєстрацію N 1164027055521 /від 20.03.2017 р. - i/), яке перебуває на етапі будівництва заводу з виробництва кондитерських виробів, однією з цілей якого є імпортозаміщення ".

Суд також зобов'язав Кондитерську компанію " РОШЕН " відшкодувати позивачу його витрати по сплаті державного мита в розмірі шість тисяч рублів.

Як наводиться, рішення суду набирає законної сили негайно і може бути оскаржене до президії Суду з інтелектуальних прав у термін, після закінчення десятиденного строку з дня його прийняття (Згідно п. 1 ст. 1486 Цивільного кодексу РФ, суд апеляційної інстанції у справі не передбачений. Суд касаційної інстанції – президіум Суда з інтелектуальних прав, суд наглядової інстанції – Вищий Арбітражний Суд РФ).

Охорона знаку KREMONА була надана в Росії 12.08.2009 р. для наступних товарів:

бісквіти, млинці, бріоші, булки, вафлі, вироби кондитерські для прикрашання новорічних ялинок, вироби кондитерські желеподібні, вироби кондитерські із солодкого тіста переважно з начинкою, вироби кондитерські на основі арахісу, вироби кондитерські на основі мигдалю, вироби пиріжкові, какао-продукти, карамелі, цукерки, цукерки лакричні, цукерки м'ятні, крекери, кулеб'яки, страви борошняні, льодяники, марципани, маса солодка молочна для кондитерських виробів (Заварний крем), морозиво, морозиво фруктове, пастилки [кондитерські вироби], петіфури, печиво, пироги, піца, помадки, [кондитерські вироби], порошки для морозива, праліне, пряники, пудинги, гумки жувальні [за винятком використовуваної для медичних цілей], солодке здобне тісто для кондитерських виробів, солодощі, сухарі, сендвічі, тісто мигдальне, тортильї[маїсові коржі], торти фруктово-ягідні, прикраси їстівні для кондитерських виробів з солодкого здобного тіста, халва, шоколад.

Корпорація Roshen входить у топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів в світі. Включає Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод (Україна); Клайпеди кондитерську фабрику (Литва) і фабрику BonbonettiChoco (Угорщина). Виробнича діяльність Липецької фабрики (РФ) була зупинена з 01.04.2017 р.

10.01.2018 р.

Джерела: ipc.arbitr.ru , fips.ru  

Дивіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності