UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Заарештовано десятки торговельних марок фармацевтичного бізнесу...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Заарештовано десятки торговельних марок фармацевтичного бізнесу Костянтина Жеваго

Арешт здійснив 26 січня Печерський райсуд м. Києва – в рамках кримінального провадження №12015100010000279 Генпрокуратури за підозрою екс-глави правління банку «Фінанси та кредит» В. Хливнюка в привласненні та розтраті коштів цієї фінустанови – наклав арешт на торгові марки (перелік - тут), власниками яких є ТОВ «Артеріум ЛТД», ПАТ «Галичфарм», ПАТ «Київмедпрепарат» (пов’язують з нардепом К. Жеваго - власником «Фінанси та кредит»).

Про це пише Finbalance.

«Заборонити власникам вищевказаних торговельних марок, чи особам, що їх використовують, передавати право власності на них будь-яким іншим юридичним чи фізичним особам та здійснювати їх відчуження в складі майнових комплексів чи окремо», - йдеться в документі.

У цій ухвалі суду констатується, що службові особи банку «Фінанси та кредит» у період з 19.02.15 по 17.09.15, «достовірно знаючи, що діють в порушення вимог постанов правління НБУ та знаючи, що банк знаходиться майже в неплатоспроможному стані, з метою розтрати коштів банку здійснили ряд активних операцій з пов`язаними з банком підприємств системного бізнесу (інсайдерів), на суму більше 5 млрд грн».

«Загальна заборгованість вказаних 25-ти підприємств системного бізнесу банку станом на теперішній час становить майже 15 млрд грн.

Службові особи підприємств системного бізнесу (інсайдерів) банку «Фінанси та кредит», достовірно знаючи, що отримані кредитні кошти не забезпечені належною заставою та не будуть повернуті банку, вступили в злочинну змову зі службовими особами банку, з метою розтрати коштів банку «Фінанси та кредит».Одними із підприємств системного бізнесу (інсайдерів) банку є ПАТ «Київмедпрепарат» та ПАТ «Галичфарм».

Основним видом діяльності ПАТ «Київмедпрепарат» та ПАТ «Галичфарм» є виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів, а корпорації «Артеріум» - оптова торгівля фармацевтичними товарами», - зауважується в судовій ухвалі.

Більше на сайті finbalance.com.ua

08.02.2017 р.

Дивіться:

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності