UKR ENG
PATENTBUREAU Web-magazine "Intellectus" Events & Clear up Лідера міжнародної піратської банди посадили на чотири роки
TEMPORALOGY
INTELLECTUAL PROPERTY
INTELLIGIBILISATSIA
SYMBOLISM & HERALDRY
* MATRIKULA
INFORMERS

Лідера міжнародної піратської банди посадили на чотири роки

Австралієць Х'ю Реймонд Ґріффітс (Hew Raymond Griffiths), що народився у Велій Британії, проведе в американській в'язниці 51 місяць за порушення законодавства про інтелектуальну власність, повідомляє AFP.

Гріффітс очолював австралійське відділення міжнародного угрупування DrinkOrDie, створеного у 1993 році в Росії, що займалося зламуванням програм і розповсюдженням піратського ПЗ, ігор та музики через Інтернет.

За аналогічними звинуваченнями звинуваченнях Х'ю Реймонд Ґріффітс вже провів під вартою три роки в Австралії, оспорюючи свою екстрадицію у США. Американські власті визнали його винним 20 квітня 2007 року, але вирок було оголошено тільки 22 червня.

За даними властей, Ґріффітс, відомий в групі за ніком Bandido, займав керівні посади не тільки у DrinkOrDie, але також в інших відомих групах, таких як Razor1911 і RiSC.

Група DrinkOrDie розпалася в грудні 2001 року у результаті спільної операції "Пірат". У її ході правоохоронні органи Великобританії, Фінляндії, Швеції та Австралії провели близько 70 рейдів. Сама операція вже привела до 30 вироків у США і 11 в інших країнах світу. Збиток, нанесений DrinkOrDie, оцінюється у мільйони доларів, з яких на відділення Ґріффітса доводиться декілька сотень тисяч.

Джерело: obozrevatel.com, 24 червня 2007 

Висловити думку у Форумі

Дивтіься також: Українця позбавили свободи за піратьский Windows