UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Комерціалізація технологій
ПРОЕКТИ ГУМАНІТАРНІ
ПРОЕКТИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІ
БАЗИ ДАНИХ ОБ'ЄКТІВ АВТОРСЬКОГО І ПАТЕНТНОГО ПРАВА
УКРЛІЦЕНЗІНТОРГ

Комерціалізація технологій

Комерціалізації об’єктів авторського і патентного права 

Слово комерціалізація походить від латинського kommecium (комерція) і означає перетворення чого-небудь у джерело прибутку, в предмет купівлі-продажу.

Що таке інтелектуальна власність?

Комерціалізація інтелектуальної власності (ІВ) означає перетворення у джерело прибутку об’єктів авторського і патентного права, тобто – діяльність, пов’язана з реалізацією інтелектуальної власності як товару.

Зазвичай, комерціалізація об’єктів ІВ потребує додаткового їх оприлюднення, зокрема - встановлення договірних відносин з покупцями і/або з посередниками. У зв'язку з цим виникають додаткові ризики, того, що ініціювавши інтерес до певних об'єктів ІВ, у, певним чином, зацікавлених осіб може виникнути бажання скористатися інтелектуальним розробками помимо волі іх власника. Для убезпечення інтелектуальної власності від можливих на неї посягань, необхідна її державна охорона.

ПАТЕНТБЮРО


Повний спектр послуг у сфері прав інтелектуальної власності

Відповідна державна ґарантія такої охорони забезпечується патентами і свідоцтва, які в Україні видає Департамент інтелектуальної власності, а в інших країнах – подібні державні відомства.

У Патентбюро питаннями комерціалізації ІВ займається його структурний підрозділ - Укрліцензінторг.

Пасивна комерціалізація ІВ – обнародування (оприлюднення) пропозицій щодо дозволів на використання прав на ІВ або продажу таких прав повністю, шляхом публікації в Базі даних об'єктів авторського і патентного права.

Активна комерціалізація ІВ – звернення власника прав на ІВ (або його уповноваженого представника) із пропозиціями щодо купівлі прав на об’єкти ІВ до конкретних потенційних користувачів і/або покупців.

Представництва Патентбюро:

Дніпропетровськ


Головний офіс: вул. Леніна, 12/4, Дніпропетровськ, 49000 (схема розташування)
Телефон: (56) 7785821
телефон/факс: (56) 7782296
dnipr@patent.net.ua

Київ


kyiv@patent.net.ua


технічний представник: тел. (67) 4440617

Харків


технічний представник: тел. (97) 3344233; folor@bigmir.net 


ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН:

телефон:  (67) 9969990

skype: patentbureau


 

 

 

© ™ ®