UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Інститут наукових і науково-технічних досліджень Української...

Інститут наукових і науково-технічних досліджень Української Академії Наук

УАН — це всеукраїнська громадська наукова організація. Академія має 18 відділень, понад 700 академіків і членів-кореспондентів, понад 80 наукових і освітніх установ, підприємств та організацій, що охоплюють практично весь спектр наукових дій.

Інститут Наукових і Науково-технічних Досліджень (ІННТД) УАН — це суспільна наукова організація, що є юридичною особою. Головне завдання ІННТД — організація наукової діяльності українських учених та інтегрування у міжнародні наукові асоціації.

ІННТД УАН здійснює фундаментальні і прикладні дослідженням у сфері: ядерної фізики; екології; космічної фізики; космічної медицини; металургії та інших областях науки. Місія ДА ННТДП — ідентифікувати і застосовувати найбільш багатообіцяючі технології в межах широкого спектру науки та інженерно-проектних досліджень, розробляти ці технології на основі важливих, радикально нових наукових можливостей

Придніпровське відділення (Агентство) ІННТД УАН здійснює організаційні заходи  по виконанню завдань ІННТД УАН у Придніпровському регіоні.

Адреси:

Придніпровське регіональне відділення

вул. Леніна, 12/4, м. Дніпропетровськ, 49000  
Телефони: (56) 7451215; (56) 7785821; Телефон/факс: (56) 7782296

intellectus@patent.net.ua

Керівник: Віктор Олексійович Гладченко

Півленно-східне регіональне відділення

вул. Червонопрапорна, 79, Харків, 61002  
Телефон: (57) 7072142

foort@online.kharkiv.com

fond@online.kharkiv.com

Керівник: Олег Орестович Фейгін