UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Навколо геральдики Закарпатська облрада припинила опитування щодо прапора краю....
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Закарпатська облрада припинила опитування щодо прапора краю. Влада не знає, що робити

Зображення з zakarpattya.net.uaІз офіційного сайту Закарпатської облради знято інтерактивне опитування щодо варіантів прапора області. Читачі інформаційного сайту «Закарпаття online» зауважили, що напередодні кількість голосів, поданих за «русинський» варіант прапора (виконаний у барвах російського державного триколору), тричі різко зростала - двічі приблизно по 50 голосів зранку і ввечері 9 січня, і ще раз, ввечері 10 січня - аж на двісті голосів за півгодини.

Заступник голови Закарпатської облради Василь Брензович заперечив, що така "активність" прихильників російського триколору зумовила припинення голосування. За словами чиновника, після обговорення питання прапора на засіданнях депутатських фракцій стало зрозуміло, що «згоди не буде». «Наразі ми не знаємо, що з цим робити», - зізнався 11 січня Василь Брензович.

В порядку денному наступної сесії облради питання прапора наразі не значиться. Можливо, до питання повернуться у лютому-березні, припускає В. Брензович.

Довідка.

Під час засідання останньої минулорічної 13 сесії Закарпатської обласної ради, 46 депутатів проголосували за зняття з порядку денного єдиного питання - про прапор області. Проти - 3, не голосувало - 22 депутати. Закарпаття залишається єдиною областю, у якої немає свого прапора. Депутат Євген Жупан від Блоку «Наша Україна» запропонував обрати той чи інший варіант стягу шляхом референдуму.

Джерело: ЗАКАРПАТТЯ online, 11 січня 2008

Висловити думку у Форумі