UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Володимир Путін проговорився: ніякої УПЦ (МП) не існує. Є РПЦ...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Володимир Путін проговорився: ніякої УПЦ (МП) не існує. Є РПЦ в Україні

"У неформальній обстановці ми зможемо обговорити конкретні кроки з надання допомоги Російській Православній Церкві в Україні", - сказав російський президент на зустрічі з членами Архієрейського Собору Російської Православної Церкви. Як повідомили інформагенції, Володимир Путін запросив президента і прем'єр-міністра України на свій день народження, що відзначається 7 жовтня.

Виписка із розсекречених паперів КДБ, що визнається архівістами як одне з безперечних свідчень служби святійшого Алексія ІІ в органах Опубліковано в The Wall Street Journal:

«Агент "Дроздов", 1929 года рождения, священник православной церкви, с высшим образованием, в совершенстве владеет русским, эстонским и слабо немецким языками. Завербован 28 Февраля 1958 года на патриотических чувствах для выявления и разработки антисоветского элемента из числа православного духовенства среди которых он имеет связи, представляющие для органов КГБ оперативный интерес. При вербовке учитывалось в будущем (после закрепления на практической работе) выдвижение его через имеющиеся возможности на пост Епископа Таллинского и Эстонского.

За период сотрудничества с органами КГБ "Дроздов" зарекомендовал себя с положительной стороны, в явках аккуратен, энергичный и общительный. Хорошо разбирается в теоретических вопросах богословия и международной обстановке. К выполнению наших заданий относится с желанием и уже представил ряд заслуживающих внимания материалов, по которым проводится документация преступной деятельности члена правления Иыхвиской православной церкви ТУРКИНА и его жены, злоупотребляющей служебным положением при оформлении пенсий некоторым гражданам (брала взятки). Проведением этого мероприятия предоставится возможность закрепить "Дроздова" на практической работе с органами КГБ.

Кроме того, "Дроздов" представил также ценные материалы на разрабатываемого по делу-формуляр священника ПОВЕДСКОГО. В настоящее время он работает над совершенствованием знаний немецкого языка.

После закрепления агента на практической работе с органами госбезопасности в конкретных агентурных разработках намечаем также использование его в наших интересах путем направления в капиталистические государства в составе церковных делегаций».

Дивіться оригінал

Таким чином, президент Росії відкрив усьому світові те, що так ретельно намагаються приховати церковні зверхники з Києво-Печерської Лаври: ніякої Української православної церкви (Московського патріархату) не існує. Є відділок РПЦ в Україні, що, як відомо, вперто не визнає української мови й історії, насаджує в своїх храмах культ україножера “святого” Миколи ІІ і, нехтуючи закликом Христа до любові й прощення, намагається прищепити своїй пастві ненависть до українських національних церков – УПЦ Київського патріархату та УГКЦ.

Знаменно, що керівник філії РПЦ в Україні, незмінний член Синоду РПЦ митрополит Київський і всієї України Володимир ще влітку закликав своїх вірних підтримати на президентських виборах 31 жовтня Віктора Януковича. Саме в двічі судимому ставленикові донецького клану лаврський достойник побачив найдосконаліше в Україні втілення християнських чеснот.

УРП “Собор” цілком шанує право кожної організації й кожного громадянина підтримувати того кандидата, який, зокрема, втілює їх уявлення про порядність. Проте в зв’язку з визнанням президента Путіна депутатська група УРП “Собор” у Верховній Раді України має намір з’ясувати: а яким чином заклик блаженнійшого Володимира підтримати на виборах Януковича узгоджується з встановленою законом забороною на участь закордонних організацій у передвиборчій агітації?

Джерело Народний оглядач 11 жовтня 2004

Висловити думку у Форумі

Споріднені матеріали:

 • Сенсаційне визнання: Путін вважає Україну частиною Росії, як ФРН - Східну Німеччину
 • Московський патріархат вказав - які і де повинні бути церкви в Україні, та у яких випадках можна вживати слово Київ
 • УПЦ Московського Патріархату визнана неканонічною в Україні
 • Московський Патріарх не хоче втрачати керування українською церквою
 • Московський Патріархат в Україні сам ставить себе поза законом
 • Судьба УПЦ в начале ХХI века
  • Дивіться інші матеріали рубрик "Церква"

   Також для любопитних: