UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Чудасії Прівєт, кацапи і жиди!
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Прівєт, кацапи і жиди!

СЛОВО – НЕ ГОРОБЕЦЬ...

Фото з kontrakty.ua

«Прівєт, хахли!» – і це викликало дружний сміх у залі. «Хахли», певно, були щасливими від того, що їх так привселюдно обізвали. «Хахли» радісно аплодували у відповідь на таке почесне звертання...(Кримська світлиця: "ПРІВЄТ, КАЦАПИ І ЖИДИ!". Фото з kontrakty.ua)

Слід визнати, що моральна планка в Україні була опущена набагото раніше. У пострадянський період справжніми законодавцями, в цьому, стали народні обранці, серед яких зараз виділяється депутат Верховної Ради і лідер, найбільшої в Україні, політичної партії - Партії регіонів України - Віктор Янукович. Цей "прємьер" і "проФФесор" блискуче довів, що українським урядом може керувати і бувший ЗЕК і недоук, який  не лише абсолютно безнаказано може обзивати громадян "мудаками" і "козлами" (ВІДЕО), а й, при цьому, досить успішно боротися за президентське крісло. Фото з Lenta.ru

Відомо, що дивитися телевізор – це, в кращому разі, даремно витрачати час; у гіршому ж – засмічувати голову або труїти себе низькосортними помиями у вигляді мильних опер чи кіномордобоїв, брехливих політичних шоу чи примітивної російської попси. Відтак, уже давно цей винахід технічного розуму людства для мене – особистий ворог, і я намагаюся його всіляко ігнорувати. Проте сталося так, що дещо, почуте випадково з телеекрана, змусило мене таки відгукнутися, бо навіть для країни, міськими головами якої стають непевні особи з хронічним невиліковним діагнозом, навіть для цієї країни публічно кинуте з телеекрана «Прівєт, хахли!» виглядає вже навіть не як абсурд...

«Прівєт, хахли!» – саме так звернулися національно кастровані улюбленці «біомаси», учасники «95-го кварталу» до телеглядачів і присутніх у залі під час розважальної програми минулої неділі на телеканалі «Інтер».

«Прівєт, хахли!» – і це викликало дружний сміх у залі. «Хахли», певно, були щасливими від того, що їх так привселюдно обізвали. «Хахли» радісно аплодували у відповідь на таке почесне звертання...

І ось що подумалося під акомпанемент хохляцьких оплесків. Чи можна уявити, що десь, приміром, у Росії, на одному з провідних телеканалів (та, зрештою, на будь-якому) привселюдно б прозвучало: «Прівєт, кацапи!»? Або ж в Ізраїлі: «Прівєт, жиди!»?

Хтось уявляє собі таке? Я – нізащо.

Більше того. Чи можна уявити, що подібні «вітання» прозвучать на якомусь із українських телеканалів? І як би морщили носи деякі наші общєдємократи і «шанувальники високої російської культури», а з ними й окремі «надзвичайно толерантні» і покладисті «націонал-демократи», якби якимось дивом це таки сталося? Який би ґвалт зчинився тоді: та як посміли?! Образа національної гідності! Провокування міжнаціональних відносин!..

Тим часом «Прівєт, хахли!» проковтнули всі, навіть не закашлявшись. Ніхто й уваги не звернув – ні самі хахли, яким цей мовний пасаж адресувався, ні кацапи, ні жиди, ні хохляцько-кацапсько-жидівська влада у цій країні без пам’яті, без честі і без майбутнього.

Михайло СИДОРЖЕВСЬКИЙ

Джерело: svitlytsia.crimea.ua, 6 березня 2009

Висловити думку у Форумі

Дивіться також::