UKR ENG
PATENTBUREAU Web-magazine "Intellectus" Populus & Tradition На карті Росії з'явився новий суб'єкт федерації
TEMPORALOGY
INTELLECTUAL PROPERTY
INTELLIGIBILISATSIA
SYMBOLISM & HERALDRY
* MATRIKULA
INFORMERS

На карті Росії з'явився новий суб'єкт федерації

З 1 липня в Росії з'явився новий суб'єкт федерації - Камчатський край, утворений злиттям Камчатської області і Коряцького автономного округу 

Зображення з Wikipedia.com  

Герб Камчатського краю (щоб побачити прапор, клацніть на зображення). Фото з сайту ru.wikipedia.org

Референдум по об'єднанню двох самостійних суб'єктів федерації відбувся 23 жовтня 2005 року. Як повідомляється, в Камчатській області за об'єднання регіонів проголосувало більше 84 відсотків виборців, що взяли участь, у Коряцькому окрузі - 89 відсотків.

У червні 2006 року депутати Держдуми РФ схвалили створення Камчатського краю. 26 травня нинішнього року В.Путін вніс кандидатуру А.Кузміцкого для наділення повноваженнями губернатора Камчатського краю. Вибори в краєві Законодавчі збори пройдуть в грудні 2007 року.

Коряцький національний округ був утворений 10 грудня 1930 року Ухвалою Президії ВЦВК. 20 жовтня 1932 року у складі Хабаровського краю була утворена Камчатська область, яка з 23 січня 1956 року виділена в самостійну область РРФСР. Коряцький округ став називатися автономним і відділився від Камчатської області в 1993 році у результаті підписання Федерального договору.

До 1 липня на території Камчатської області площею 170,8 тисяч квадратних кілометрів проживає 330,4 тисяч чоловік. Чисельність постійного населення Корякії, площа якої складає 301,5 тисяч квадратних кілометрів, складає 24,3 тисяч чоловік. 

Джерело: Lenta.ru, 1 липня 2007

Висловити думку у Форумі