UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Microsoft збереже адреси користувачів в таємниці
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Microsoft збереже адреси користувачів в таємниці

На захист свого рішення передати до рук американських властей інформацію про пошукові запити компанія Microsoft стверджує, що ні за яких обставин не порушить приватність своїх користувачів.

 
      
Microsoft не порушить приватність своїх користувачів

У корпоративному блогі MSN Search Weblog генеральний менеджер пошукової служби MSN Web Search Кен Мосс (Ken Moss) заявив, що компанія ніколи не піде на розголошування персональної інформації користувачів. Компанія передасть Департаменту юстиції тільки дані про пошук, але не про користувачів. Кен Мосс сказав, що персональна інформація не є предметом торгу. Мосс особливо відзначив, що Microsoft надасть дані, які дозволять Департаменту юстиції побачити наскільки часто виконуються ті або інші типи запитів, але не дозволять уряду побачити IP-адреси і визначити яку саме інформацію шукав конкретний користувач. Кен Мосс сказав: „Ми створимо випадкову вибірку запитів з наших індексів і надамо деяку агреговану інформацію за зареєстрованими списками запитів, і частоті обігу. Це абсолютно не пов'язано з персональними даними”.

Компанія Microsoft, Yahoo inc. і America Online Inc піддаються жорсткій критиці за їх згоду надати дані про пошукові запити Департаменту юстиції. Департамент заявляє, що ця інформація необхідна для обґрунтування „Закону про захист дітей в Інтернеті” (Child Online Protection Act - COPA), що був відхилений Верховним судом два роки тому. Компанія Google відмовилася надати дані про пошукові запити.

Джерело: Svobodanews.ru, 26 січня 2006

Публікація на тему: Google не хоче ділитися даними з властями США

Висловити думку у Форумі