UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Ющенко постраждав від піратів
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Ющенко постраждав від піратів

Троє молодих людей тиражували збірники "Історія помаранчевої революції" на контрафактних DVD.

Про це у вівторок повідомляє телеканал НТН.

За словами каналу, "підробки розмножували в однокімнатній квартирі у Святошинському районі Києва. Орендували її двоє хлопців і дівчина, яка зовсім недавно закінчила школу".

"У квартирі поруч стояли три ліжка й монітор, на якому підпільники переглядали власноручно записані опуси. Кухню квартири переобладнали для тиражування компакт-дисків. За допомогою трьох системних блоків кіноаматори копіювали біля двохсот дисків у тиждень", - повідомляє канал.

"На цих апаратурах тіньовики тиражували й відомий збірник помаранчевих подій, наклеюючи на нього портрети Віктора Ющенка. Інші етикетки друкували на двох сучасних принтерах", - зазначається в повідомленні.

Як стверджує канал, "готові підробки підпільники продавали на ринках столиці по 25 гривень. Щотижня вони заробляли тисяч п'ять".

Окрім підробок у квартирі підпільних підприємців було знайдено 300 оригінальних дисків, з яких робилися копії.

За порушення авторських прав і заняття забороненими видами господарської діяльності двом хлопцям і дівчині загрожує великий штраф.

Разом з тим, "правоохоронці говорять, що молодим людям можуть дати шанс загладити свою провину працею. Мова йде про два роки виправних робіт", - повідомляє НТН

Українська правда, 27 серпня 2005 

Висловити думку у Форумі

Читайте також: