UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Нобелевські лауреати заявляють підтримку теорії еволюції
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Нобелевські лауреати заявляють підтримку теорії еволюції

Тридцять-вісім Нобелівських лауреатів звернулися до державних педагогів з вимогою відкинути запропоновані стандарти науки, які розглядають еволюцію як сумнівну гіпотезу, що пропонується замість „обов’язкових” основ біології.

Зображення з сайту Livescience.com

Чарльз Дарвін

Група, на чолі з автором Елієм Віезелем/Elie Wiesel, заявила, що потрібно захистити науку і боротися з "зусиллями прихильників так званого інтелектуального проекту задля політизації наукового запиту.''

Запропоновані стандарти, які могли підійти для завершального зхвалення Міністерства просвіти пізніше у цьому році, призначені аби викликати у студентів більше критики еволюції, проте на стані введення вони не підтверджують інтелектуальний проект.

Але все більше і більше популярна теорія переконує, що деякі особливості природного світу краще всього пояснюються як наявність інтелектуальної причини, тому що вони впорядковані і комплексні. Його послідовники нападають на еволюційну теорію Дарвіна, яка говорить, що природні хімічні процеси можливо створили основні стандартні блоки життя на Землі, що все життя мало спільного предка, і що людина та мавпа походять від спільного предка.

Голова Учбового Правління Стів Абрамс/Steve Abrams, консервативний республіканець, що підтримав запропоновані стандарти, сказав, що він не підтримує прохання учених, яке у четвер стало надбанням громадськості.

"Я не думаю, що що-небудь потрібно викладати як догму”, сказав Абрамс для Lawrence Journal-World.

Стандарти, що використовуються у розробці випробувань для студентів, підійшли для модифікації відповідно державному законодавству.

Окрім Віезеля, який у 1986р. отримав Нобелівську Премію Миру, авторами листа є хіміки, фізики і медичні експерти від заснованого Нью-йоркського Фонду Віезеля для Людства/Wiesel's New York-based Foundation for Humanity.

У своєму листі, вони хвалилять еволюцію, кажучи, що „її обов'язкова роль буде посилюватися наявністю необхідності вивчення ДНК”.

Група стверджує, що інтелектуальний проект не можна перевірити науково, "тому що його центральний висновок базується на вірі у втручанні надприродного фактора''

ЛОУРЕНС, Канзас (АГЕНТСТВО АП) 

Джерело: Livescience.com,16 вересня 2005 

Висловити думку у Форумі

Посилання на тему: - Nobel Prize Winners Speak Up to Support Evolution - LiveScience.com, 16.09.2005