UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Червоний хрест доповнять додатковим позначенням
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Червоний хрест доповнять додатковим позначенням

Зображення з сайту icrc.orgУ якості рішення старого спору з Ізраїлем, до Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, після 56 років, можливо додасться трете міжнародне позначення, захищене відповідно до Женевської угоди.

Проте це не буде Зірка Давида.

Вчора Швейцарія, оголосила, що у кінці цього року вона скличе дипломатичну конференцію 192 держав - учасників Женевської угоди, щоб розглянути ухвалення нового символу.

Такий крок довго готувався ізраїльською гуманітарною організацією допомоги Ізраіля, Maджен Девід Адом (MDA), яка виключена з Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, тому що вона діє під червоною Зіркою Давида.

"Це найпозитивніший крок до мети створення дійсно універсального руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця ", сказав Kevin Moley, посол США у міжнародних організаціях в Женеві.

Червоний Хрест і Червоний Півмісяць були вибрані для захисту згідно гуманітарній Женевській угоді 1949 р., але Ізраїльська організація не бажала діяти під символом неєврейської віри.

Спроби знайти дипломатичне рішення проблеми почалися з самого початку 2000 р, але були відкладені у зв’язку із спалахом інтифади, або повстання, на палестинських територіях пізніше, у цьому ж році.

Дипломати, що нова емблема, як чекалось, дістане форму червоного ромбоподібного кристалу, який буде позбавлений національного, релігійного або культурного значення і, таким чином, є нешкідливий до будь-яких національних суспільств.

Пропозиція дійсно враховує національні суспільства, щоб помістити національне позначення, як наприклад Зірка Давида, в центрі алмазу.

Повідомлення було зроблене вчора після двох днів переговорів за закритими дверима, за участю делегатів від 123 країн.

Учасники цитували "Дух співробітництва" і говорили, що більшість висловилась за підтримку конференції, але вони попередили, що не було поки що ніякого твердого рішення, - навіть щоб прийняти третю емблему.

Близько 30 країн ясно підтримали рух, і ще більше вказали, що вони могли пристати до ідеї.

Але як мінімум 23 арабські та інші Мусульманські країни сказали, що час ще не назрів.

„Це повністю політично," сказав, один посол від великої країни, що розвивається.

Старші Арабські посланці, які відмовились себе назвати, сказали журналу The Washington Times , що вони сформулювали певні питання, зокрема чи використовував MDA нове позначення на палестинських територіях.

"Це дуже важливо, і ми чекаємо, що питання буде розглядатися на початку неофіційних консультацій, і не пізніше," сказали арабські дипломати.

Женева -The Washington Times, 14.09.2005

Джерело: washtimes.com 

Висловити думку у Форумі

Посилання на тему: - Additional symbol eyed for Red Cross - The Washington Times, 14.09.2005