UKR ENG
«ПАТЕНТБЮРО» Web-журнал «Інтелектус» Події & Розбірки Розробникам програмного забезпечення спрощують ввезення в Україну...
ТЕМПОРАЛОГІЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ІНТЕЛІГІБІЛІЗАЦІЯ
СИМВОЛІКА & ГЕРАЛЬДИКА
* МАТРИКУЛ
ІНФОРМЕРИ

Розробникам програмного забезпечення спрощують ввезення в Україну прототипів пристроїв для досліджень і розробок

Спрощено ввезення прототипів обладнання для НДДКР-цілей - дослідження та розробки.

Як пише видання AIN.UA, зазвичай розробка програм для обладнання вимагає безпосередньої роботи з ним. Якщо вона - на етапі прототипу, то класифікується як "радіоелектронні засоби та випромінюючі прилади" - їх імпорт в Україну вимагає оформлення дозволів. Зараз цю бюрократичну процедура трохи спростили, повідомляє ain.ua, з посиланням на представників асоціації "ІТ України".

Зображення з comamarujala.com

Фото з amarujala.com

Для свого нового дітища режисер вибрав несподіване місцерозташування - національний парк Presidio, недалеко від моста Золотих воріт і ранчо самого Лукаса. Впродовж 225 років в Presidio мешкав військовий гарнізон, а зараз у ньому знаходяться історичні визначні пам'ятки, стежки для туристських походів і велосипедної їзди, поле для гри в гольф, пагорби, з яких відкривається прекрасний вигляд на затоку і океан. Letterman Digital Arts названо на честь засновника армійського госпіталю Джонатана Леттермана, американського офіцера медичної служби часів Громадянської війни в США.

Новий комплекс має обчислювальні потужності, що вдесятеро перевершують можливості старих студій Лукаса. Це означає, що центр зможе надати клієнтам щонайширший вибір спецефектів, дозволить швидше виводити кінопродукцію на широкий екран і DVD, знімати фільми, що більше нагадують комп'ютерні ігри, а також дасть можливість голлівудським продюсерам утілити в життя мрії про короткі виробничі графіки і скромні бюджети.

 

Зазвичай, при імпорті радіоелектронних засобів та випромінювальних приладів необхідно отримати документ про відповідність вимогам Технічного регламенту. Якщо для серійних товарів такий документ оформляється просто, то для прототипів - довго і дорого, це дуже гальмує роботу IT-компаній, підкреслюють в асоціації.

13 лютого цього року на засіданні Нацкомісії зв'язку та інформатизації (НКРСІ) прийнято нову редакцію документа, що регулює імпорт електронних приладів - Порядок ввезення з-за кордону та реалізації радіоелектронних засобів і випромінюючих приладів. За новою редакцією документа, прототипи, що ввозяться у країну з метою розробки ПО, оформлення цього документа не потребують. Дозволено ввозити до 10 штук прототипів однієї моделі. Мета ввезення повинна підтверджуватися контрактом з відправником продукції.

Рішення НКРСІ вступить в силу після того, як його зареєструють у Міністерстві юстиції.

15.02.2018 р.

Джерело: ain.ua

Дивіться: Патентування програмного забезпечення 

ПАТЕНТБЮРО-ОНЛАЙН - миттєві заявки на об'єкти інтелектуальної власності